Рівненські спідвеїсти стартували у гонці націй (ВІДЕО)

Рівненські спідвеїсти стартували у гонці націй (ВІДЕО)
0
Рівненські спідвеїсти стартували у гонці націй (ВІДЕО)

 4 травня у німецькому Ландсхуті, відбувся перший півфінал Speedway of Nations 2019, в якому перемогу здобула команда Швеції.

Збірна України зі спідвею у складі Станіслава Мельничука, Марка Левішина та Андрія Розалюка посіли 6-те місце у рейс-офф першого командного чемпіонату світу Speedway of Nations в німецькому Ландсхуті. Не дивлячись на недобрані через падіння і схід пункти Левішина.

Попереду збірні Швеції, Польщі, Німеччини, Чехії та Словенії. Позаду збірна Італії.

Друге місце посіла команда Польщі, а третіми були господарі треку - команда Німеччини. Команда України, яка виступала резервним складом зайняла шосте місце.

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі