0
  • Рівненські спортсменки з нагородами Чемпіонату Південного регіону України з бодібілдингу

У Одесі відбувся Відкритий Чемпіонат Південного регіону України з бодібілдингу. Варто сказати, що на турнірі проводився відбір у національну збірну для участі в Чемпіонаті Світу.

За підсумком змагань рівненські спортсмени показали достойні результати. Так, Марина Мельченко виграла бронзу у категорії "фізік". Також наша Дарина Буско виграла срібло у катгорії "бодіфітнес" серед дівчат зростом до 163 см.

0
Спорт # Одеса # бодібілдинг # Чепіонат Південного регіону України # Марина Мельченко # бодібілдинг Рівне
6766
Рівнянка перемогла на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу (ФОТО)
Днями фінішував Чемпіонат Європи з бодібілдингу. Турнір приймало іспанське місто Санта-Сусанна.
1
3912
Рівняни з перемогами на домашньому Кубку України з бодібілдингу (ФОТО)
Вихідними Рівне вперше приймало національні змагання з бодібілдингу та фітнесу - Кубок України.
1
5348
У Рівному грандіозно стартував Кубок України з бодібілдингу (ФОТО)
Сьогодні, 20 квітня у Рівному стартував Кубок України з бодібілдингу та фітнесу. Змагання національного рівня з цього виду спорту в нашому місті проводяться вперше.
1
2602
До Рівного приїдуть чемпіони світу з бодібілдингу
20-21 квітня у Рівному відбудеться Кубок України з бодібілдингу.
1
4183
Кубок України з бодібілдингу у Рівному збере більше 300 атлетів
20-21 квітня у Рівному відбудеться спортивна подія Всеукраїнського масштабу - Кубок України з бодібілдингу та фітнесу. Змагання з цього виду спорту такого рівня наше місто прийматиме вперше.