Рівненські сумоїсти "розривають" Чемпіонат України

Рівненські сумоїсти
0
  • Рівненські сумоїсти "розривають" Чемпіонат України

У Харкові 5 вересня стартував Чемпіонат України з сумо. Нині збірна Рівненщини вже показала дуже достойні результати на найціональній першості.

Так, Христина Басич, Софія Кушнір та Катерина Палій здобули золоті медалі. Срібло вибороли Марія Тіт, Дарина Гордійчук та Іван Коробов. Вже із бронзою змагань Костянтин Мінчук, Вадим Шупрудько та Тимур Самедов.

Також наші команди юнаків та дівчат U16 здобули загальне третє місце.

Тож нині, за підсумками двох днів боротьби у рівненських сумоїстів вже є 6 ліцензій на Чемпіонат Європи в Будапеш-2019.

Сьогодні, 08 вересня змагатися вийдуть ще 18 наших земляків. Маємо надію на медалі.

Всього на Чемпіонаті України борються близько 650 спортсменів із 18 областей України. Фінішують змагання 09 вересня.