Рівненські таксисти безкоштовно везтимуть того, хто візьме тваринку з притулку

Рівненські таксисти безкоштовно везтимуть того, хто візьме тваринку з притулку
1
Рівненські таксисти безкоштовно везтимуть того, хто візьме тваринку з притулку

Проект «Привези друга додому» анонсували 26 листопада волонтери здолбунівського притулку «Надія на дім» і представники однієї зі служб таксі. Впродовж грудня вони пропонують рівнянам, які заберуть безпритульну тварину, безкоштовну доставку зі Здолбунова до Рівного.

Обирати собаку чи котика можна у притулку «Надія на дім», що діє в Здолбунові. Усі тварини, яких віддаватимуть в сім'ї – щеплені, – зазначила волонтерка Юлія Кухар.

Якщо буде на таку пропозицію попит, то запланований протягом місяця проєкт продовжать, – додала координаторка проекту «Привези друга додому» Людмила Осипчук.

«Ви їдете туди і обираєте собі друга, там дійсно великий вибір. Хто вам приглянувся, звертаєтеся до волонтера притулку, який знає, як викликати машину, треба буде зачекати кілька хвилин. Ви сідаєте з новим другом, кажете адресу і їдете додому в комфорті й теплі. Безкоштовно», – каже Людмила Осипчук.

Наразі у притулку – близько 150-ти тварин.

«Ми віддаємо лише вакцинованих тваринок, які пройшли певний карантинний період у нас на притулку. Можна забирати і котиків, і собачок», – зазначила волонтерка притулку «Надія на дім» Юлія Кухар.

За матеріалами: Суспільне

1
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Кабмін скасував тимчасовий дозвіл використовувати закордонні паспорти з продовженим терміном дії
0
Читати далі
Путін готує Росію до війни до 2028 року та нападу на НАТО
0
Читати далі
10-денні пошуки хлопчика з Рівненщини завершено: рятувальники витягнули з води тіло
0
Читати далі
На Рівненщині на підприємстві працівник вчинив смертельний наїзд на колегу
0
Читати далі
Україна офіційно запускає Спецтрибунал для Путіна та його генералів
0
Читати далі
У росії готують закон, який дозволяє використовувати армію для захисту росіян у разі їхнього арешту за кордоном
0
Читати далі
Рівненський спідвеїст Роман Капустін виграв етап Кубка МАСЕС у Польщі
0
Читати далі
Із спортсменів РФ та Білорусі зняли санкції у водних видах спорту
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП постраждала малолітня дитина
0
Читати далі