Рівненський бігун здобув срібло у Польщі

0
380
1

Рівненський легкоатлет, представник "Rivne Running Club" Олександр Гонтар посів 2 місце у віковій категорї М30 у забігу на 10 км у місті Вронкі (Польща).

Подолав дистанцію наш атлет за 36 хв 48 сек.

Варто зазначити, що рівнянин в абсолютній категорії посів 6 місце.

1
Спорт # Rivne Running Club # рівненський клуб бігу # Вронкі Польща
1 червня команда рівненського клубу бігу "Rivne Running Club" взяла участь у Ковельському півмарафоні.
0
668
Рівненська легкоатлетка Ольга Котовська друга у Талліні (ФОТО)
Команда Rivne Running Club успішно фінішувала на Таллінському марафоні, який відбувся сьогодні, 09 вересня.
0
474
Рівненські легкоатлетки із перемогами на Білоцерківському кросі
Рівненські легкоатлетки відзначилися на 7-му Білоцерківському кросі.
0
3347
Рівненські знаменитості долучились до благодійного забігу в честь Дня Святого Миколая [Фото]
0
1654
У Рівному хочуть створити бігову лігу за чверть мільйона гривень
Біговий рух у Рівному щороку набирає обертів. Це стосується не тільки спортсменів-професіоналів, які радують вболвальників своїми перемогами на міжнародних аренах.
0
569
Rivne Running Club запрошує у неділю на забіг «Сильні духом
Старт забігу, на який завітають чимало бігунів-аматорів з різних куточків України, відбудеться 30 липня о 09:00 біля озера, що поблизу вул. Севастопольська в гідропарку.