Рівненський чиновник заявляє що хабара не брав і з забудовника не вимагав. Суд обрав запобіжний захід

Рівненський чиновник заявляє що хабара не брав і з забудовника не вимагав. Суд обрав запобіжний захід
0
2885
0
  • Рівненський чиновник заявляє що хабара не брав і з забудовника не вимагав. Суд обрав запобіжний захід
  • Рівненський чиновник заявляє що хабара не брав і з забудовника не вимагав. Суд обрав запобіжний захід

   Сьогодні, 27 травня слідча суддя Кристина Ореховська обирає запобіжний захід начальнику ДАБІ Рівненської області Ігорю Мічуді. Слідчі просять застосувати до нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці.

   Прокурор заявив про те, що зі скаргою звернувся представник забудовника «Будкепітал Менеджмент» (Гагаріна/Костромська). Саме з них Ігор Мічуда спільно зі своїм сином вимагали кошти у сумі 400 тисяч гривень. Діючи під контролем правоохоронців, забудовник перерахував кошти на рахунок який вимагав чиновник. Під час затримання Ігор Мічуда погрожував розправою правоохоронцям. 

Відео сторони звинувачення:

   Тим часом, сам чиновник перед початком судового засідання розповів, що хабара не брав, а все що нині відбувається, це помста за його принципову позицію.

Що каже Ігор Мічуда, хто його замовив і за що затримали, дивіться у відео:

 

 

Тим часом, під стіни Рівненського міського суду прийшли люди, які назвалися забудовниками. Проте хто вони більше не розповіли.

 

 

   Нагадаємо, 25 травня за отримання хабаря у розмірі 400 тисяч гривень затримали начальника ДАБІ Рівненської області Ігоря Мічуду. Слідчі ГУНП спільно з УЗЕ, під керівництвом військової прокуратури задокументували факт вимагання від підприємця за непроведення перевірок та не створювання перешкод у їхній роботі.

   Втім, як стало відомо, кошти Ігор Мічуда отримав на рахунок іншого підприємства шляхом перерахунку. 

   Також, під час затримання Ігор Мічуда погрожував правоохоронцям та здійснював опір. 

  Сьогодні до журналістки сайту «ВСЕ» зателефонував один із забудовників Рівного. Він розповів, як Ігор Мічуда особисто вимагав у нього гроші і попри те, що у його будівництві порушень не було. Чоловік запросив журналістку бути присутньою під час того, як він буде проходити детектор брехні, щоби підтвердити свої слова про факти вимагання хабара. Окрім того, забудовник заявив, що чиновник у рік мав близько пів мільйона доларів неправомірної винагороди. Про ці факти чоловік також має намір розповісти. Втім, доводити усі ці факти вже буде слідство.

 

Заслухавши усі доводи, слідча суддя Кристина Ореховька застосувала до Ігоря Мічуди запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці. 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: