Рівненський "Кардинал" фінішував четвертим на "Кубку Свободи 2017"

Рівненський
0

МФК "Кардинал-Рівне" фінішував четвертим на хмельницькому міжнародному товариському турнірі "Кубок Свободи-2017". У матчі за третє місце рівняни поступилися гомельському "ВРЗ" - 3:7.

Голи у складі МФК "Кардинал-Рівне" забивали Володимир Кручок (4 хвилина), Антон Клушин (10 хвилина) і Дмитро Михайленко (25 хвилина).

У матчі за п'яте місце "титан-Зоря" у серії пенальті переміг "енергію" - 3:2. А у фіналі турніру зійшлися "Сокіл" та "Ураган". Перемогу з рахунком - 2:1 святкували івано-франківці.

У складі МФК "Кардинал-Рівне" виступали: Микола Дурбан, Юрій Свинарчук, Олександр Басич, Павло Концеба, Артем Фаренюк, Володимир Кручок, Сергій Піддубний, Антон Клушин.

0
Спорт # Рівне # Кардинал # футзал Рівне # Кубок Свободи # Хмельницький # Кубок Свободи 2017