Рівненський "Кардинал" переміг у Житомирі

Рівненський
0

Двічі поступаючись по ходу матчу у Житомирі, “Кардинал-Рівне” забив у ворота суперника чотири “сухих” м’ячі і здобув перемогу – 5:2.

Із чималою армією вболівальників прибув до Житомира “Кардинал-Рівне”. Близько третини глядачів, які зібралися сьогодні у спорткомплексі ФОК, підтримували саме рівненську команду. Втім, господарі в декількох останніх матчах демонстрували доволі непогану гру і створили підопічним Станіслава Гончаренка чимало проблем.

Козирем житомирян стали стандартні положення. І двічі такі розіграші у першому таймі гри, замикаючи дальню стійку реалізував Максим Чеберяк.

Між двома пропущеними м’ячами – результативним ударом відзначився Ігор Салтанов. Він вже традиційно розрядив свою гармату ударом з чималої відстані.

Після перерви наша команда максимально активізувалася і повністю переграла суперника. За весь другий тайм житомиряни створили два небезпечних моменти. Найреальніший шанс мав Войток, який пробив у стійку.

Натомість, “Кардинал-Рівне” створював і реалізовував. Вже на старті другого тайму простріл Олександра Басича замкнув Сергій Кравчук. Згодом гол-близнюк того, який стався до перерви, забив Ігор Салтанов. Це вже – 2:3.

Поступаючись у рахунку, господарі кинулися в атаку – і пропустили ще. Спершу Ігор Салтанов забив красень гол, ударом через весь майданчик закинувши м’яча за комірець Соколовському. А наприкінці зустрічі Олександр Басич вразив вже порожні ворота суперника.

“Кардинал-Рівне” здобув свою шосту перемогу у чемпіонаті. А “ІнБев-НПУ” – поступився у сьомому поєдинку поспіль.

Прес-служба МФК “Кардинал-Рівне”

0
# Екстра ліга # МФК Кардинал # Житомир
За тиждень, 19 серпня, у столичному Будинку футболу пройдуть загальні збори за участі представників Асоціації футзалу України та клубів Екстра-ліги.
1
1350
Статистика виступів "Кардинал-Рівне" у сезоні Екстра-ліги
Чемпіонат футзальної Екстра-ліги у сезоні 2018-2019 “Кардинал-Рівне” завершив на п’ятій підсумковій позиції.
1
1386
"Кардинал-Рівне" переміг в останній домашній грі сезону
У заключній домашній грі сезону “Кардинал-Рівне” порадував своїх уболівальників вольовою перемогою над принциповим суперником – львівською “Енергією”. Три очки рівнянам приніс точний удар Віктора Кравцова, для якого цей гол став 9-м у чемпіонаті.
1
1456
"Кардинал-Рівне" з боєм програв "Урагану"
У нинішньому сезоні матчі “Кардинала-Рівне” та “Урагана” – радують вболівальників результативністю.
1
1227
"Кардинал-Рівне" знову зіграв з "ХІТтом" внічию
“Кардинал-Рівне” звів унічию другий поспіль матч у чемпіонаті футзальної Екстра-ліги. Після виїзної нічиєї у Львові рівняни зіграли внічию у домашньому поєдинку проти “ХІТа”.
0
1386
Завтра "Кардинал-Рівне" на виїзді зійдеться із львівською "Енергією" (ТРАНСЛЯЦІЯ)
У п'ятницю, 26 квітня, львівська “Енергія” прийматиме “Кардинал-Рівне” у рамках 3 туру другого етапу Екстра-ліги. Поєдинок у Палаці спорту “Галичина” розпочнеться о 13:00.