Рівненський "Кардинал" припинив боротьбу у Кубку ліги

Рівненський
0

“Кардинал-Рівне” припинив боротьбу у Кубку ліги. В чвертьфінальному драматичному поєдинку “Фіналу восьми” турніру команда Станіслава Гончаренка поступилася “Енергії”.

У дусі справжнього дербі пройшов поєдинок “Кардинала-Рівне” та “Енергії” у чвертьфіналі Кубка ліги. Із дев’ятьма забитими м’ячами, камбеками, боротьбою та емоціями.

“Енергетики” швидко вийшли вперед, реалізувавши контратаку. Практично одразу Олег Гасюк подвоїв перевагу “Енергії” після позиційної помилки рівнян в обороні. Такий старт, втім, не зламав команду Станіслава Гончаренка. Упродовж двох хвилин в середині першого тайму Віктор Кравцов рахунок зрівняв.

Коли здавалося, що вже “Кардинал-Рівне” має всі шанси дотиснути львів’ян – знову забив Віталій Радевич. І на перерву лідерами пішли саме підопічні Валерія Легчанова.

Можливо, вирішальним у матчі став гол Ковальчука у середині другого тайму. Після цього рівняни пішли вперед із п’ятим польовим і отримали гол у порожні ворота від Тараса Кузя – 5:2.

Навіть після цього “Кардинал-Рівне” продовжував битися. Упродовж хвилини інтригу у гру повернув Роман Горпинич.

Заключні хвилини гри емоції били через вінця. Втім, врятувати матч рівняни не зуміли. Команда Станіслава Гончаренка тепер готуватиметься прийняти “Енергію” вже в рамках чемпіонату Екстра-ліги у Рівному за два тижні.

Прес-служба МФК “Кардинал-Рівне”

0
Спорт # МФК Кардинал # Кубок ліги
У неділю 26 травня у Сарнах визначився володар другого в історії Рівненської області Кубка Ліги з футболу. Трофей вдруге завоювали футболісти команди "Граніт" (Клесів).
1
1456
"Кардинал-Рівне" з боєм програв "Урагану"
У нинішньому сезоні матчі “Кардинала-Рівне” та “Урагана” – радують вболівальників результативністю.
1
1442
26 травня визначиться володар Кубку ліги Рівненщини
Комітет із проведення змагань РОФФ повідомляє, що фінальний матч Кубку Ліги Рівненської області з футболу 2019 р. відбудеться 26 травня 2019 р. у м.Сарни на стадіоні "Мрія".
0
1386
Завтра "Кардинал-Рівне" на виїзді зійдеться із львівською "Енергією" (ТРАНСЛЯЦІЯ)
У п'ятницю, 26 квітня, львівська “Енергія” прийматиме “Кардинал-Рівне” у рамках 3 туру другого етапу Екстра-ліги. Поєдинок у Палаці спорту “Галичина” розпочнеться о 13:00.
0
1731
"Кардинал-Рівне" розгромили в домашньому матчі
У другому поспіль матчі фінальної частини чемпіонату футзальної Екстра-ліги “Кардинал-Рівне” пропускає сім м’ячів у власні ворота. Після фіаско в Івано-Франківську команда вдома поступається “Продексіму”.
0
1906
"Кардинал-Рівне" розгромили в Івано-Франківську
Ураган і Кардинал закривали програму першого туру фінального раунду Екстра-ліги, який вийшов максимально результативним. ХІТ встиг розгромити Титан з рахунком 6:1, а Продексім забив 10 (!) «сухих» голів у ворота Енергії – 10:0!
0
Вентиляційні системи: яке їхнє значення для житлових помешкань та з якого обладнання складаються