editor
0
5625
0

Незважаючи на поразку у матчі заключного туру регулярного чемпіонату Екстра-ліги у Харкові, МФК "Кардинал-Рівне" таки виконав завдання-мінімум – пробитися до раунду плей-офф. Саме рівняни посіли восьму позицію у підсумковій турнірній таблиці першого етапу змагань, випередивши "ЛТК-ІнБев-НПУ". Про це пише інформаційна служба рівненського клубу.

Виходячи на паркет ФСК "Локомотив", команда Сергія Піддубного пам’ятала і про паралельний матч у Львові, де зустрічалися "Енергія" та "ЛТК-ІнБев-НПУ". Перед стартом заключного туру регулярного чемпіонату рівняни випереджали об’єднану команду Луганська, Житомира та Києва на два очки. І аби не залежати від результату гри суперників – повинні були брати хоча б одне очко у зустрічі з віце-чемпіоном.

Можливо, саме зайві думки, чи хвилювання – призвели до того, що вже на першій хвилині матчу у Харкові МФК "Кардинал-Рівне" пропустив у свої ворота. Дмитро Бондар діагональною передачею розрізав усю оборону суперника, Юрій Свинарчук помилився на виході і Ярослав Лебедь відправив м’яча у порожні ворота – 1:0. Продовжити гольову феєрію, на зразок нещодавніх кубкових матчів, команди не зуміли. До перерви впевнену гру у воротах демонстрували обидва воротарі. А в антракті матчу прийшло повідомлення зі Львова. Там конкурент МФК "Кардинал-Рівне", 2ЛТК-ІнБев-НПУ", на той момент поступався "Енергії" вже – 0:2. За такого перебігу подій у місті Лева, у Харкові для гостей трагедією не стала б навіть поразка. Тим паче, жодної лояльності до «зелено-жовтих» «Локомотив» (перед яким стояли свої завдання) не виявив і вже на старті другого тайму господарі рахунок подвоїли. Максим Литвинов потужним ударом застав зненацька Юрія Свинарчука – 2:0. У цьому епізоді голкіпер рівнян зазнав травми і був вимушений поступитися місцем у воротах Миколі Дурбану, який також ще не повністю оговтався від пошкодження.

До завершення матчу гості пропустили ще двічі. Спершу рівняни під час розіграшу кутового "загубили" Євгена Сірого, який момент використав – 3:0. А ще за три хвилини крапку у матчі поставив Олександр Сорокін – 4:0.

Підопічні Сергія Піддубного не складали руки і намагалися провести бодай гол престижу. Був шанс, зокрема, й у граючого тренера рівнян. Втім, з його ударом метрів з десяти впорався Дмитро Литвиненко. МФК "Кардинал-Рівне" поступився у Харкові.

Втім, свій матч заключного туру регулярного чемпіонату програв і "ЛТК-ІнБев-НПУ". Тому саме рівняни завоювали путівку до раунду плей-офф, Першим суперником «зелено-жовтих» стане столичний "ХІТ".