Рівненський міськвиконком провів перше засідання

Рівненський міськвиконком провів перше засідання
0
Рівненський міськвиконком провів перше засідання
15 січня відбулося організаційне засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради у новому складі. Міський голова Олександр Третяк привітав нових членів виконавчого комітету та поінформував про окремі моменти організації роботи виконкому.
 
Наголосив про відкритість й персональну відповідальність перед територіальною громадою кожного члена виконавчого комітету.
Наприкінці засідання очільник міста вручив посвідчення членам виконавчого комітету та побажав плідної роботи.
Відтепер засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради відбуватимуться у сесійній залі, що на вул.Поштова, 2 (4-й поверх), а під час періоду карантинних обмежень – у режимі онлайн.
 
З новим складом виконавчого комітету можна ознайомитися на сайті Рівненської міської ради за посиланням: http://rivnerada.gov.ua/portal/execcommittee
 
 
 
0
Найцікавіші матеріали
На Дубенщині спалахнуло підприємство: дим видно з Рівного
0
Читати далі
У Дубні загинув пішохід: перебігав дорогу у невстановленому місці
0
Читати далі
НБУ введе в обіг банкноту найвищого номіналу — 2000 гривень — уже з 4 вересня
0
Читати далі
Рятувальники Рівненщини працюють безупину через пожежі в екосистемах
0
Читати далі
У Сарнах чоловік вбив пенсіонерку, вкрав гроші і підпалив її дім
0
Читати далі
У Рівному чоловік викрав три велосипеди та інструменти
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть 22-річного чоловіка за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі
Напідпитку у комендантську годину чоловік втікав від поліції на Кореччині
0
Читати далі
Зрадник, який коригував удари по Харкову, отримав 15 років
0
Читати далі