Рівненський нардеп розказав про маму і обурився ефективністю роботи парламенту

Рівненський нардеп розказав про маму і обурився ефективністю роботи парламенту
0
953
0
Рівненський нардеп розказав про маму і обурився ефективністю роботи парламенту

Про ефективність роботи народних обранців говорять не один рік і на різних рівнях суспільства. Різними словами і в різних контекстах. Колись, ще за часів Януковича, я писав матеріал порівнюючи зарплати нардепів з доходами працівників бюджетної сфери.

Та схоже ефективність і бажання працювати народних депутатів вже обурює навіть деяких їхніх колег. Нещодавно світлину і свій коментар з цього приводу опублікував на своїй сторінці у соцмережі народний депутат Андрій Лозовий. Та порівняв роботу депутатів з роботою Рівненської обласної дитячої лікарні.

«Моя Мати Оксана Лозова працюють у дитячій лікарні, де 876 людей персоналу. Адміністрація і бухгалтерія - 8 чоловік. Лікарі - 108 чоловік. Медсестри - 321. Санітарки - 385. Технічні працівники - 54 людини.

Я працюю у Верховній Раді, де 429 народних депутатів (має бути 450, але через окупацію не у всіх округах були проведені вибори). Наприкінці засідання у п'ятницю реально присутніми були аж 32 людини. 32 з 429, вашумать!

(429 : 100) * 32 = 7,4592074592075. Ефективність роботи - 7,5%. Реформи в країні проходять з ефективністю 7,5%... Навіть не живі реформи, а лише присутність на робочому місці в робочий час - 7,5%.

Уявіть собі, скільки дітей помре, якщо на роботу в Рівненській обласній дитячій лікарні вийде 7,5% персоналу, себто 66 працівників закладу. А ви дивуєтесь, що з країною щось не так....». – написав Андрій Лозовий на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Окрім того Лозовий опублікував фото тих народних депутатів, котрі досиділи до кінця пленарного засідання.

До слова, мама нардепа Оксана Лозова є депутатом Рівненської обласної ради від Радикальної партії Ляшка.

0
Політика # Андрій Лозовий # Оксана Лозова # Верховна рада Україна
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: