Рівненський нардеп став одним із найактивніших мажоритарників 9 скликання

Рівненський нардеп став одним із найактивніших мажоритарників 9 скликання
0
Рівненський нардеп став одним із найактивніших мажоритарників 9 скликання

Йдеться про Олександра Аліксійчука. Депутат активно веде свій 154 округ, куди входять місто Дубно, а також Демидівський, Дубенський, Здолбунівський, Млинівський і Радивилівський райони. В законотворчій роботі нардеп проявив себе як один із найактивніших мажоритарників. Рівень підтримки депутата тримається в рамках 16%, що займає 17-те місце в загальному рейтингу народних обранців з усіх областей України.

З початку роботи під куполом Верховної Ради Аліксійчук став учасником ініціативних груп з написання 12 законопроектів минулого пленарного року, а на початку 2020-го вже встиг долучитися до розроблення 5 проектів законів.

Депутат двічі виступав у залі парламенту: щодо змін до Митного кодексу (деякі питання функціонування авторизованих економічних операторів) та стосовно підтримки «Пласту».

За час роботи Олександр активно спілкується з виборцями та звітує про виконану роботу у соцмережах. Одними із нагальних питань 154-го округу, якими зайнявся Аліксійчук, стали скиди до річки Іква, фінансування Дубенської ЦРЛ, а також перевірка посадовців Держгеокадастру в Рівненській області. Всього нардеп подав 29 запитів на користь округу, таким чином ставши абсолютним рекордсменом з-поміж мажоритарників Рівненської області.

Саме Аліксійчук свого часу вплинув на ситуацію фінансування Дубенської ЦРЛ. Працівникам не виплачували заробітну плату. Тому нардеп організував зустріч з відповідальними людьми. До кінця 2019 року працівники отримали свої гроші.

Довідково:
Олександр Аліксійчук, округ №154 – колишній рівненський підприємець. Свого часу мав будівельний бізнес, а також разом з родиною також вирощував малину. У Верховній Раді став членом Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

За матеріалами Чесно

0
Найцікавіші матеріали
В ДТП на Сарненщині травмувався мотоцикліст
0
Читати далі
На Володимиреччині у канаві втопився дворічний хлопчик
0
Читати далі
Юнаку із Рівненщини в межах критичного часу доставили донорське серце гелікоптером
0
Читати далі
Росіянам і білорусам дозволили виступати під прапором із гімном на змаганнях із гімнастики
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто травмувалася 10-річна дівчинка
0
Читати далі
Понад 160 безпілотників за два дні. МАГАТЕ зафіксувало різке зростання активності дронів біля українських АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть депутата за недостовірні відомості у декларації на майже 2,5 мільйона гривень
0
Читати далі
Через необережне поводження з бензином постраждали двоє жителів Рівненщини
0
Читати далі
Троє людей загинуло та попередньо шестеро травмувалися внаслідок ворожої атаки
0
Читати далі