Рівненський плавець визнаний кращим спортсменом України

0

Національний олімпійський комітет України визнав дворазового чемпіона та срібного призера Чемпіонату Європи з плавання Михайла Романчука найкращим спортсменом останнього літнього місяця.

Його особистий наставник Петро Нагорний отримав звання найкращого тренера серпня відповідно. Підводячи підсумки спортивного серпня Експертна комісія НОК відзначила чудові здобутки українських спортсменів на міжнародних стартах з академічного веслування, велоспорту, легкої атлетики, синхронного плавання, спортивної гімнастики, стрибків у воду, плавання. Звання найкращого спортсмена місяця отримав Михайло Романчук.

На Чемпіонаті Європи в Глазго (Шотландія) талановитий плавець здобув три медалі: він двічі підіймався на найвищу сходинку п'єдесталу на дистанціях 400 метрів та 800 метрів вільним стилем й посів друге місце на дистанції 1500 метрів. Нагадаємо, на ІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх в Нанкіні-2014 Михайло виборов «золото» та «срібло» (400 м та 800 м, вільний стиль).

Відзначимо, для Романчука це перше високе визнання НОК.

Інформаційна служба НОК України

0
Спорт # кубок з плавання # Михайло Романчук # НОК
В аеропорту «Бориспіль» зустрічали українського плавця Михайла Романчука, який привіз срібло з корейського Кванджу.
0
1983
Рівнянина Михайла Романчука включили до "Алеї зірок" українського спорту
Сьогодні урочисто відбулось відкриття "Зірки Михайла Романчука" у столиці на "Алеї зірок" українського спорту.
0
1833
Рівнянин Михайло Романчук із сріблом Ліги чемпіонів
Рівненський плавець Михайло Романчук продовжує вдалий сезон. Так, на на другому етапі Ліги чемпіонів FINA у Будапешті наш спортсмен здобув срібло.
0
4590
Рівнянин Михайло Романчук у Швеції встановив новий рекорд України
Рівненський плавець Михайло Романчук здобув чергову перемогу. Цього разу наш спортсмен тріумфував на Міжнародному турнірі у Швеції "Swim Open Stockholm-2019".