Рівненський рибоохоронний патруль затримав двох підводних мисливців

Рівненський рибоохоронний патруль затримав двох підводних мисливців
0
1030
0
Рівненський рибоохоронний патруль затримав двох підводних мисливців

4 жовтня о 01:35 Рівненським рибоохоронним патрулем було виявлено чоловіка, який здійснював підводне полювання з використанням підсвічування у темну пору доби. При цьому порушник виловив 40 шт. раків. Проте, завдяки оперативності рибоохоронного патруля порушник не встиг завдати суттєвої шкоди рибному господарству. Сума збитків становить 1020 грн. Інцидент відбувся на Хрінницькому водосховищі поблизу с. Товпижин Демидівського району.

Також 8 жовтня о 03:10 на тій же водоймі рибоохоронними патрульними було затримано громадянина, який перевищив добову норму вилову раків. Порушник встиг виловити 47 шт. цих водних біоресурсів, чим завдав збитків рибному господарству на 1198 грн.

За даними фактами на громадян складені адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП, згідно якої передбачений штраф до 680 грн. Крім цього порушникам доведеться сплатити штраф у розмірі 25,5 грн за кожного незаконно виловленого рака.

Рибоохоронний патруль Рівненщини нагадує, після закінчення заборони відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, рибалці за добу дозволяється вилов не більше 30 шт. раків на загальних водоймах та не більше 50 шт. на водоймах, де впроваджене платне рибальство. Також допускається ручне збирання раків, вилов їх раколовкою – "хапкою" з діаметром не більше 70 см і вічком не більше 22 мм, волосінню з приманкою і рогаткою – "розщепом" не більше п’яти снастей на ловця. Забороняється лов цих водних біоресурсів у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

Рівненський рибоохоронний патруль вкотре звертається до громадськості з проханням повідомляти про протиправні дії на водоймах Рівненської області за номером "гарячої" лінії патруля: (362) 63-39- 32, (093) 263-39- 32 або на номер всеукраїнської "гарячої" лінії: 0-800- 50-52- 50.

0
Кримінал # Рівне # Рівненщина # Рівненський рибоохоронний патруль # хрінники
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: