0
8128
0
  • Рівненський "Верес" підозріло програв "Колосу" [+ФОТО]

Протистояння рівненського "Вереса" і ковалівського "Колоса" ще минулого сезону стало чи не найпринциповішим. Наша команда віце-чемпіон, суперник чемпіон Другої ліги. І ще треба згадати, як рівняни вибили минуло року із розіграша Кубку України і підозріле пенальті у ворота "Вереса" у вирішальному матчі проти "Колоса". І це лише кілька фактів, які створюють чимало шуму навколо двох команд.

Тож домашній матч червоно-чорних у Вараші мав розставити кілька крапок над і.

Матч розпочався активно, "Верес" йшов впевнено вперед. І Ростислав Волошинович на 17 хвилині з правої ноги влучно відправляє м'яч у ворота "Колоса". і рахунок 1-0.

Далі "Колос" не дуже впевнено йшов до голу аж поки на 25-й хвилині суддя матчу вбачив порушення правил вересівцем  Василем Білим у штрафному майданчику і призначає пенальті у ворота рівнян. Його успішно реалізував Олександр Поздєєв і рахунок 1-1. І вже на останній, 46-й хвилині першого тайму Руслан Степанюк забиває вдруге, але суддя фіксує полождення позагрою і гол "Вереса" не зараховує.

І одразу після перерви, на 48-й хвилині матчу Олександр Бондернко забиває гол і рахунок 1-2 на користь "Колоса".

І вже на 56-й хвилині "Верес" зрівняв рахунок з пенальті. Гравцю колоса в штрафній м'яч влучив у руку і пробьив 11-метровий успішно Сергій Герасимець і рахунок 2-2.

Фінальну ж крапку в матчі поставили таки гості і знову з пенальті.

На 82-й хвилині, ковалівець Ярослав Вишняк ефектно падає в штрафній і заробляє пенальті у ворота "Вереса". Його реалізував Олександр Поздєєв і рахунок 2-3 на користь "Колоса".

Після цього наша команда пішла на штурм воріт суперника, який тривав аж до фінального свистка, але забити гол нікому більше не судилося. Рахунок 2-3 і виграшна серія "Вереса" перервана.

Варто відмітити, що чимало питань викликає суддівство. І знову сумнівні пенальті на користь "Колоса" додають ще більше масла в вогонь протистояння обох команд.

Партнер рубрики - Клуб футбольних вболівальників "Вереса"

LuckyFans, вболівальники, НК Верес Рівне, футбол

0
# Рівне # НК Верес # футбол Рівне # Колос Ковалівка
У Рівному стартує десятий Благодійний Марафон "З вірою в майбутнє"
0
16
Правоохоронці знайшли зловмисників, що вкрали відеотехніку в журналістів
Чоловіки заробляли на життя тим, що обкрадали автівки за допомогою спеціального електронного пристрою.
0
36
Гонщики з Аргентини, повернення Віктора Трофимова та шоу парашутистів: у Рівному стартує новий спідвейний сезон
2 травня 2017 р. рівненський Мототрек прийматиме Міжнародні змагання серед пар на "Приз Відкриття Сезону".
0
185
Містобудівна революція у Рівному: які стандарти житла класу "комфорт" встановила компанія "Fine City Development"? [+ВІДЕО] [+ФОТО]
Якою є найістотніша ознака житла у багатоквартирному будинку в Рівному на початку 21 століття?
0
366
У Рівненському діагностичному центрі нове обладнання для ембріологічної лабораторії
Вартість репродуктивних послуг буде доступна для жителів області, адже вони витрачатимуться тільки на розхідні матеріали.
0
21
Завершився Чемпіонат Рівного з волейболу
Завершився Чемпіонат Рівного з волейболу серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2017 року серед КФК у підгрупі "ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, заклади профтехосвіти.