Рівненський "Верес" U-21 здобув першу перемогу

Рівненський
0
904
0

Свою першу перемогу у чемпіонаті УПЛ здобула молодіжна команда рівненського "Вереса" U-21. Рівняни на власному полі переграли луганську "Зорю".

Матч молодіжок "Вереса" та "Зорі", що відбувся на рівненському "Авангарді" був цікавий вболівальникам одразу із декількох причин. По-перше, за господарів зі стартових хвилин зіграли гравці основи Богдан Когут і Євген Морозенко. По-друге, дебютував у "Вересі" двадцятирічний іспанець Едгар Капаррос. По-третє, суперником була луганська "Зоря" - доволі потужна команда в усіх вікових категоріях.

Саме гості створили перший небезпечний момент у матчі.Сергій Майборода ударом з-за меж штрафного майданчика перевірив реакцію Богдана Когута. Голкіпер зіграв надійно.

Господарі відповіли дуже неточним ударом з льоту Миколи Гайдучика.

На цьому на тривалий час гострі моменти завершилися. Аж поки Олександр Чуніховський справа не вирізав прекрасну передачу на того ж Миколу Гайдучика. Наш нападник красиво пробивав головою у падінні, але на місці був Данило Хмеловський.

Гості відповіли наприкінці тайму. І вже Кирило Недождій врятував команду, вибивши м`яча із порожніх воріт.

Після перерви значно агресивніше грала саме молодь "Зорі". Вже Дмитро Фастов врятував після діагонального удару у дальній нижній кут воріт від Владислава Ємеця.

Свій козир, щоправда, знайшовся і у "червоно-чорних". Данило Хмеловський дивом перевів на кутовий постріл Євгена Морозенка.

Наприкінці матчу більше у гру знову вступав Дмитро Фастов. Він парирував удар практично впритул від Анатолія Клюса. Згодом удар останнього головою прийшовся лише трохи вище поперечини.

Втім, перемогу зрештою святкували саме рівняни. Дмитро Гаврилюк, який вийшов на заміну, був першим на підборі і точно пробив низом у дальній кут воріт луганчан після затяжної атаки "Вереса" наприкінці матчу - 1:0.

Рівне виграло більше 13 млн. гривень на розвиток розкопаного підземелля
Перемогою в проекті ділиться начальник управління Тарас Максименко у своїй сторінці у Фейсбук