Рівненський "Верес" U-21 здобув першу перемогу

Рівненський
0
1209
0

Свою першу перемогу у чемпіонаті УПЛ здобула молодіжна команда рівненського "Вереса" U-21. Рівняни на власному полі переграли луганську "Зорю".

Матч молодіжок "Вереса" та "Зорі", що відбувся на рівненському "Авангарді" був цікавий вболівальникам одразу із декількох причин. По-перше, за господарів зі стартових хвилин зіграли гравці основи Богдан Когут і Євген Морозенко. По-друге, дебютував у "Вересі" двадцятирічний іспанець Едгар Капаррос. По-третє, суперником була луганська "Зоря" - доволі потужна команда в усіх вікових категоріях.

Саме гості створили перший небезпечний момент у матчі.Сергій Майборода ударом з-за меж штрафного майданчика перевірив реакцію Богдана Когута. Голкіпер зіграв надійно.

Господарі відповіли дуже неточним ударом з льоту Миколи Гайдучика.

На цьому на тривалий час гострі моменти завершилися. Аж поки Олександр Чуніховський справа не вирізав прекрасну передачу на того ж Миколу Гайдучика. Наш нападник красиво пробивав головою у падінні, але на місці був Данило Хмеловський.

Гості відповіли наприкінці тайму. І вже Кирило Недождій врятував команду, вибивши м`яча із порожніх воріт.

Після перерви значно агресивніше грала саме молодь "Зорі". Вже Дмитро Фастов врятував після діагонального удару у дальній нижній кут воріт від Владислава Ємеця.

Свій козир, щоправда, знайшовся і у "червоно-чорних". Данило Хмеловський дивом перевів на кутовий постріл Євгена Морозенка.

Наприкінці матчу більше у гру знову вступав Дмитро Фастов. Він парирував удар практично впритул від Анатолія Клюса. Згодом удар останнього головою прийшовся лише трохи вище поперечини.

Втім, перемогу зрештою святкували саме рівняни. Дмитро Гаврилюк, який вийшов на заміну, був першим на підборі і точно пробив низом у дальній кут воріт луганчан після затяжної атаки "Вереса" наприкінці матчу - 1:0.

0
Спорт # Рівне # НК Верес # U-21
Рівненські гімнастки у Братиславі здобули найбільше нагород серед усіх (ФОТО)
Рівненські гімнастки СК "Золота осінь" переможно закінчили виступи у Братиславі на Міжнародному турнірі "Bratislava Cup".
0
66
Рівняни зможуть сфотографуватись біля Біг-Бена та Ейфелевої вежі не виїжджаючи за кордон
Якщо, звичайно, проект буде підтримано
0
139
Бандура – найкращий гравець рівненського "Вереса" минулого сезону
Воротаря Олександра Бандуру вболівальники назвали найкращим гравцем «Вереса» у минулому сезоні. Такі підсумки голосування на клубному сайті.
0
214
Рівненські гімнастки захоплюють п'єдестал Міжнародного турніру у Братиславі (ФОТО)
Вчора, 16 червня рівненські гімнастки СК "Золота осінь" розпочали змагатися у Братиславі на "Bratislava Cup"
0
142
Рівненські гімнастки поїхали по медалі в Словаччину
14 червня, о 22:00 рівненські гімнастки СК "Золота осінь" поїхали у столицю Словаччини Братиславу.