Рівненський "Верес" U19 переміг "Динамо"

Рівненський
0

Команда U19 рівненського "Вереса" здобула вольову перемогу над київським "Динамо", перервавши восьмиматчеву виграшну серію суперників.

"Верес" U19 - "Динамо" U19 - 2:1 (0:1)

Чемпіонат Української Прем`єр-ліги U19, 19 тур

14 квітня 2018 року, Львів, стадіон "Сокіл"

Арбітр: Тарас Панасюк

Асистенти: Олександр Горбатюк, Анастасія Волощук

Четвертий арбітр: Андрій Холявко

Спостерігач арбітражу: Юрій Скорейко

Голи: Олексів (58), Дахновський (67) - Наумець (39)

Попередження: Надольський (17), Дмитрук (56)

"Верес" U19: Жупанський - Медведєв, Білий, Карвацький, Вичіжанін, Горін, Олексів, Ременяк, Пентелейчук, Дахновський, Хімчак.

Старший тренер: Олег Колобич.

"Динамо" U19: Кучерук - Дмитрук, Чуєв, Сирота, Мельничук, Янаков, Білошевський, Мащенко, Ващишин, Наумець, Сухоручко.

Старший тренер: Ігор Костюк.

У грі першого кола між цими командами перемогу у непростому матчі святкували "динамівці" - 2:1. Сьогодні ж, на стадіоні "Сокіл" у Львові реванш взяли вже юні футболісти рівненського "Вереса".

Доволі рівна гра з чималою кількістю гольових моментів точилася у першому таймі. З реалізацією до перерви краще впоралися "динамівці", забивши "гол у роздягальню". Рейд Даниїла Сухоручка правим флангом завершився прострілом у зону одинадцятиметрової позначки, звідки Владислав Наумець пробив точно - 0:1.

На користь нашої команди ситуацію після перерви перевернув Віталій Дахновський. Спершу він заробив небезпечний штрафний біля воріт гостей. Удар Олега Горіна голкіпер "Динамо" парирував, але першим на добиванні був Віталій Олексів - 1:1.

Ще за десять хвилин рівненська команда вийшла вперед. Артур Ременяк віддав вперед на Віталія Дахновського, той красиво розібрався з двома опонентами, вийшов тет-а-тет із Владиславом Кучеруком і не залишив тому жодного шансу - 2:1!

"Верес" перервав восьмиматчеву переможну серію киян у чемпіонаті УПЛ U19. В той же час наша команда піднялася вже на четверту позицію у турнірній тайблиці.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

0
Спорт # НК Верес # ФК Динамо
2007
Юрій Вірт про нічию рівненського "Вереса" у Вінниці
Рівненський "Верес" не зумів обіграти "Ниву" у Вінниці. На гол Михайла Шестакова господарі відповіли точним ударом Дениса Долінського. "Нива" вперше у чемпіонаті не програла, а "Верес" вперше - не переміг.
1
2397
Рівненський "Верес" здобув нічию у Вінниці
0
1684
День Незалежності рівненський "Верес" проведе в Ужгороді
Матч 5-го туру чемпіонату України у Групі "А" Другої ліги проти ФК "Ужгород" рівненський "Верес" проведе на виїзді.
2
2378
Юрій Вірт про першу домашню перемогу рівненського "Вереса" в сезоні
Рівненський "Верес" здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті України серед команд Другої ліги. У стартовому домашньому матчі сезону рівняни обіграли "Чайку" завдяки голу Дмитра Ховбоші.