«Верес» (Рівне) – «Ворскла» (Полтава) 1:0 (0:0).

Попередження: Чижов (26), Коломоєць (51), Пердута (76) – Волошинович (67), Бандура (90+5).

Чемпіонат України з футболу, Українська Прем’єр-ліга, 9-й тур

16 вересня 2017 року, Львів, стадіон «Арена Львів», 17:00

Арбітр: Денис Шурман (м.Вишневе, Київська область)

Асистенти арбітра: Віктор Матяш (Донецьк), Андрій Скрипка (Кропивницький)

Четвертий арбітр: Ярослав Козик (Мукачево)

Спостерігач арбітражу: Юрій Мосейчук (Чернівці)

Трансляція: телеканали «24», телеканал «Рівне 1»

«Верес»: Бандура, Кобін, Адамюк, Борзенко (K), Сімінін, Карасюк, Федорчук, Є.Пасіч (Котляр, 82), Волошинович (Г.Пасич, 74), Степанюк (Морозенко, 90), Сергійчук. Запасні: Когут, Западня, Капаррос, Кучеров. Головний тренер – Юрій Вірт.

«Ворскла»: Ткаченко, Пердута, Скляр (Одарюк, 80), Кадимян (Кобахідзе, 64), Шарпар, Чеснаков (K), Матвієнко, Коломоєць (Загорулько, 70), Чижов, Даллку, Ребенок. Запасні: Шуст, Кулач, Одарюк, Сапай, Кравченко. Головний тренер – Василь Сачко.

До матчу проти одного з лідерів нинішнього чемпіонату полтавської «Ворскли» рівненський «Верес» підійшов із серйозною втратою – травмувався досвідчений Микола Іщенко. Тож, Юрію Вірту довелося Володимира Адамюка перемістити у центр захисту до Сергія Борзенка, а на звичне місце Адамюка на правому фланзі захисту випустити Василя Кобіна.

Перший тайм протистояння особливою гостротою не запам’ятався, обидві команди, насамперед, думали про оборону. Як результат, вболівальники до перерви побачили лише один справді гострий момент. Євген Пасич відкотив м’яч під удар Михайлу Сергійчуку, наш форвард бив метрів з десяти, але голкіпер полтавців Олександр Ткаченко врятував свою команду.

Після відпочинку гра повеселішала. «Верес» заграв активніше, за що був віддячений на 64-й хвилині. Євген Пасич змістився з правого флангу до ценрту штрафного майданчика і влучно пробив у самісінький кут – 1:0.

Після цього «Ворскла» розкрилася і в «Вереса» почали з’являтися моменти. Після одного з них, на 79-й хвилині, гольовий момент мав Руслан Степанюк, але на забив. М’яч відскочив до Валерія Федорчука, який пробив повз голкіпера. Втім, арбітр зафіксував у Федорчука гру рукою.

Кінцівка гри пройшла на зустрічних курсах. «Ворскла» намагалася врятувати матч, але чогось справді серйозного біля воріт Олександра Бандури так і не створила.

Таким чином, рівняни поквиталися з полтавцями за кубкову поразку минулого сезону, а ще здобули першу перемогу на «Арені Львів».