Рівненський "Верес" здобув третю поспіль перемогу

Рівненський
0

Рівненський "Верес" на виїзді обіграв "Полісся" завдяки голу Антона Яременка і щонайменше на добу вийшов на третю позицію у турнірній таблиці Групи "А" Другої ліги.

Матч у Новограді-Волинському став центральний в одинадцятому турі чемпіонату Групи "А" Другої ліги. "Верес" до цього поєдинку підійшов на шостій позиції у таблиці. А від другого "Полісся" рівняни відставали лише на три очки.

Другу у сезоні очну зустріч суперники розпочали у доволі високому темпі. Хоча, перші чверть години гольових моментів глядачі не побачили. Натомість, на полі було багато боротьби. В одному з епізодів ушкодження отримав Ярослав Рафальський. Захиснику, навіть, довелося накладати пов'язку на голову, аби зупинити кров.

Перший серйозний шанс відкрити рахунок не використали рівняни. Олег Маїк прицільно бив головою після подачі від кутового прапорця - "Полісся" на лінії воріт врятував хтось із захисників.

Після цього дві нагоди мав Антон Яременко. У першому з епізодів його удар потягнув Мозіль. А другий - завершився голом. Максим Боровець відзначився оригінальним пасом через себе, а Антон Яременко точно пробив головою - 0:1!

Після забитого голу рівняни не зупинилися. А продовжили атакувати і контролювати гру. Втім, до перерви забити підопічні Олега Шандрука більше не зуміли.

Після перерви господарі, які у першому таймі не завдали жодного удару у ствір воріт "Вереса", активізувалися. Втім, ударам Скепського та Недолі знову забракло влучності.

Рівняни ж грали, намагаючись перш за все зберегти прийнятний для себе переможний результат.

Найнебезпечнішим у другому таймі біля воріт Ігоря Фіяла став момент з ударом Ігоря Чередніченка. В останню мить під м'яч кинувся Олександр Логінов, врятувавши свою команду від неприємностей.

У підсумку - третя поспіль виїзна перемога "Вереса".

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

0
Спорт # НК Верес # ФК Полісся # Дурга ліга
2007
Юрій Вірт про нічию рівненського "Вереса" у Вінниці
Рівненський "Верес" не зумів обіграти "Ниву" у Вінниці. На гол Михайла Шестакова господарі відповіли точним ударом Дениса Долінського. "Нива" вперше у чемпіонаті не програла, а "Верес" вперше - не переміг.
1
2397
Рівненський "Верес" здобув нічию у Вінниці
0
1684
День Незалежності рівненський "Верес" проведе в Ужгороді
Матч 5-го туру чемпіонату України у Групі "А" Другої ліги проти ФК "Ужгород" рівненський "Верес" проведе на виїзді.
2
2378
Юрій Вірт про першу домашню перемогу рівненського "Вереса" в сезоні
Рівненський "Верес" здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті України серед команд Другої ліги. У стартовому домашньому матчі сезону рівняни обіграли "Чайку" завдяки голу Дмитра Ховбоші.