Рівненський військовий полігон ОК"Захід" тепер готуватиме водіїв різних категорій

Рівненський військовий полігон ОК
1
  • Рівненський військовий полігон ОК"Захід" тепер готуватиме водіїв різних категорій
  • Рівненський військовий полігон ОК"Захід" тепер готуватиме водіїв різних категорій

Як повідомляє інформагенство Міноборони м. Рівне, нещодавно військовий полігон Оперативного командування «Захід» отримав державну акредитацію для підготовки водіїв категорій «В», «С1» та «С». Відповідний сертифікат отримано від Головного сервісного центру МВС України. З початку року водійські права вже встигли отримати 32 військовослужбовці.


Навчальний процес триває один місяць. Після отримання посвідчення водія підвищеної категорії військовослужбовці вдосконалюватимуть практичні навички під час проведення батальйонних та бригадних навчань на закріпленій за ними техніці.


Наявність обладнання, стан матеріально-технічної бази, навчального транспорту та кваліфікаційний рівень спеціалістів підрозділу відповідають усім стандартам підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.


Наразі для підготовки автомобілістів на території військової частини вдосконалюється інфраструктура автодрому. Зокрема, оновлено командний пункт, навчальні класи, сховище для зберігання техніки та ділянки з перешкодами та загородженнями. Спроможність з підготовки водіїв категорії «В» складає майже 100 осіб у рік, категорій «С1» та «С» – по 40 та 130 відповідно.


В подальшому планується розширення матеріально-технічної бази та збільшення кількості військовослужбовців, які здобувають водійські права на вищевказані категорії, а також запровадження навчання водіїв на категорії «D» та «E».

1
# Рівне # Полігон Захід # Акредитація
Найцікавіші матеріали
Популярні криптобіржі в Україні: актуальний рейтинг
0
Читати далі
У Рівному чоловік вкрав телефон, замінивши на підробку
0
Читати далі
Судитимуть голову громади на Рівненщині за вимагання хабаря щодо вирішення земельного питання
0
Читати далі
Санду «Я б підтримала об'єднання» — як це сприйняли прихильники румунського громадянства
0
Читати далі
Росія намагається розірвати енергосистему України та створити «острови», - ISW
0
Читати далі
15 років тюрми отримали два агенти фсб, які займалися підпалами Укрзалізниці на Рівненщині
0
Читати далі
Судитимуть агентку рф, яка збиралася підірвати популярний готель у Рівному
0
Читати далі
Кабмін стежитиме за цінами на ліки та штрафуватиме аптеки у разі порушень
0
Читати далі
На Дубенщині дитина врятувала сімʼю під час пожежі
0
Читати далі