Рівненський волонтер в рамках проекту «Свої» консультуватиме учасників АТО

Рівненський волонтер в рамках проекту «Свої» консультуватиме учасників АТО
0
1649
1
Рівненський волонтер в рамках проекту «Свої» консультуватиме учасників АТО

На Рівненщині запрацювала мережа громадських консультантів «Свої». Консультантом з питань громадської активності в Рівненській області став активіст Олександр Гребенюк – контактний номер 0685688936. «Мережа громадських консультантів «Свої» - проект, націлений на розвиток громадянського суспільства в Україні. Проект фінансується Ministry of Foreign Affairs of the Czech Republic і об'єднує однодумців, діяльність яких будується на принципах чесності, відкритості, відповідальності та етичних нормах, прийнятих у цивілізованому світі. Мережа «Свої» має консультантів в 6 регіонах України. Вони пройшли навчання і готові передавати знання, які підвищать професійний рівень громадських активістів. «Свої» (https://svoyi.org/) поділяться рецептами успіху громадських організацій, підкажуть, як використати на користь суспільства реформи, що наразі відбуваються в країні, забезпечать правовий захист, допоможуть отримати фінансування соціально значущих проектів та уникнути емоційного вигоряння.

- Одним з пріоритетних напрямків роботи будуть й різноманітні консультації для учасників АТО, членів ветеранських громадських організацій. Адже дуже важливо сприяти самоорганізації  «атовців», - відзначив координатор проекту у Рівненській області Олександр Гребенюк.

Олександр Гребенюк 4 роки займається волонтерством для фронту, є співзасновником ГО «Допомога армії Рівне». Працює над проектом реабілітації ветеранів АТО. Присвячує багато часу національно-патріотичному вихованню маленьких українців. Є одним із засновників школи українських ютюберів та дитячої школи бізнесу. Пропагує козацьке бойове мистецтво, організує інтерактивні екскурсії. Був співорганізатором фестивалю козацької культури «Курган Леля», що відбувся в травні, та приймає участь в організації фестивалю «Покровський вітер», на який чекають восени.

Очікується, що результатом проекту «Мережа громадських консультантів «Свої» стане вплив на свідомість мешканців регіону, підвищення кількості людей, що здатні покращувати життя в рідному місті/селищі. Організатори впевнені, що розвиток України залежить від громадян, і готові надихати на участь в розбудові країни.

1
Політика # Олександр Гребенюк
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
43
В шести регіонах Рівненщини поки не відкриватимуть дитячі табори
0
Читати далі
51
У Рівному запрацюють дитячі атракціони
0
Читати далі
457
ЦВК Білорусі оприлюднила «офіційні» результати виборів
0
Читати далі
275
Кабмін розширив список осіб, яким не потрібна самоізоляція після перетину кордону
0
Читати далі
172
Синоптики розповіли, якою буде погода у Рівному на вихідні
0
Читати далі
168
Рівненщина в ТОПі областей за популярністю програми для бізнесу «5-7-9»
0
Читати далі
2272
Рівненські освітяни розповіли, як навчатимуться діти в умовах карантину
1
Читати далі
99
Віталій Коваль: Спорткомплекс на Макарова отримає додаткове фінансування з держбюджету
0
Читати далі
342
На Рівненщині Covid-19 підтвердили у 44-х осіб
0
Читати далі