Рівненський волонтер в рамках проекту «Свої» консультуватиме учасників АТО

Рівненський волонтер в рамках проекту «Свої» консультуватиме учасників АТО
0
1405
0
Рівненський волонтер в рамках проекту «Свої» консультуватиме учасників АТО

На Рівненщині запрацювала мережа громадських консультантів «Свої». Консультантом з питань громадської активності в Рівненській області став активіст Олександр Гребенюк – контактний номер 0685688936. «Мережа громадських консультантів «Свої» - проект, націлений на розвиток громадянського суспільства в Україні. Проект фінансується Ministry of Foreign Affairs of the Czech Republic і об'єднує однодумців, діяльність яких будується на принципах чесності, відкритості, відповідальності та етичних нормах, прийнятих у цивілізованому світі. Мережа «Свої» має консультантів в 6 регіонах України. Вони пройшли навчання і готові передавати знання, які підвищать професійний рівень громадських активістів. «Свої» (https://svoyi.org/) поділяться рецептами успіху громадських організацій, підкажуть, як використати на користь суспільства реформи, що наразі відбуваються в країні, забезпечать правовий захист, допоможуть отримати фінансування соціально значущих проектів та уникнути емоційного вигоряння.

- Одним з пріоритетних напрямків роботи будуть й різноманітні консультації для учасників АТО, членів ветеранських громадських організацій. Адже дуже важливо сприяти самоорганізації  «атовців», - відзначив координатор проекту у Рівненській області Олександр Гребенюк.

Олександр Гребенюк 4 роки займається волонтерством для фронту, є співзасновником ГО «Допомога армії Рівне». Працює над проектом реабілітації ветеранів АТО. Присвячує багато часу національно-патріотичному вихованню маленьких українців. Є одним із засновників школи українських ютюберів та дитячої школи бізнесу. Пропагує козацьке бойове мистецтво, організує інтерактивні екскурсії. Був співорганізатором фестивалю козацької культури «Курган Леля», що відбувся в травні, та приймає участь в організації фестивалю «Покровський вітер», на який чекають восени.

Очікується, що результатом проекту «Мережа громадських консультантів «Свої» стане вплив на свідомість мешканців регіону, підвищення кількості людей, що здатні покращувати життя в рідному місті/селищі. Організатори впевнені, що розвиток України залежить від громадян, і готові надихати на участь в розбудові країни.

0
Політика # Олександр Гребенюк
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
280
Борчиня з Рівненщини стала чемпіонкою Європи
Золоту медаль Чемпіонату Європи з вільної та греко-римської боротьби серед кадетів завоювала рокитнівчанка Юлія Лесковець.
0
Читати далі
3540
На Рівненщині жінка потрапила в пастку у власному будинку
2
Читати далі
981
Найрозумніші: на Рівненщині 6 осіб набрали 200 балів за ЗНО
1
Читати далі
343
Танці, ігри та багато морозива: у Рівному відбулось традиційне свято
0
Читати далі
3348
Вечірка на колесах, або як у Рівному святкували випускний
0
Читати далі
402
У Рівному на Соборній загорівся автомобіль (ФОТО)
0
Читати далі
615
ФК “Малинськ” став бронзовим призером Чемпіонату України серед аматорів
За сумою двох поєдинків ФК “Малинськ” лише у серії одинадцятиметрових поступився чинному чемпіону Ураїни – “Вікторії” з Миколаївки.
0
Читати далі
2214
Зеленський назначив тимчасового виконуючого голову Рівненської ОДА
0
Читати далі
484
Президент звільнив Муляренка з посади голови Рівненської ОДА
0
Читати далі