Рівненський волонтер в рамках проекту «Свої» консультуватиме учасників АТО

Рівненський волонтер в рамках проекту «Свої» консультуватиме учасників АТО
0
1447
0
Рівненський волонтер в рамках проекту «Свої» консультуватиме учасників АТО

На Рівненщині запрацювала мережа громадських консультантів «Свої». Консультантом з питань громадської активності в Рівненській області став активіст Олександр Гребенюк – контактний номер 0685688936. «Мережа громадських консультантів «Свої» - проект, націлений на розвиток громадянського суспільства в Україні. Проект фінансується Ministry of Foreign Affairs of the Czech Republic і об'єднує однодумців, діяльність яких будується на принципах чесності, відкритості, відповідальності та етичних нормах, прийнятих у цивілізованому світі. Мережа «Свої» має консультантів в 6 регіонах України. Вони пройшли навчання і готові передавати знання, які підвищать професійний рівень громадських активістів. «Свої» (https://svoyi.org/) поділяться рецептами успіху громадських організацій, підкажуть, як використати на користь суспільства реформи, що наразі відбуваються в країні, забезпечать правовий захист, допоможуть отримати фінансування соціально значущих проектів та уникнути емоційного вигоряння.

- Одним з пріоритетних напрямків роботи будуть й різноманітні консультації для учасників АТО, членів ветеранських громадських організацій. Адже дуже важливо сприяти самоорганізації  «атовців», - відзначив координатор проекту у Рівненській області Олександр Гребенюк.

Олександр Гребенюк 4 роки займається волонтерством для фронту, є співзасновником ГО «Допомога армії Рівне». Працює над проектом реабілітації ветеранів АТО. Присвячує багато часу національно-патріотичному вихованню маленьких українців. Є одним із засновників школи українських ютюберів та дитячої школи бізнесу. Пропагує козацьке бойове мистецтво, організує інтерактивні екскурсії. Був співорганізатором фестивалю козацької культури «Курган Леля», що відбувся в травні, та приймає участь в організації фестивалю «Покровський вітер», на який чекають восени.

Очікується, що результатом проекту «Мережа громадських консультантів «Свої» стане вплив на свідомість мешканців регіону, підвищення кількості людей, що здатні покращувати життя в рідному місті/селищі. Організатори впевнені, що розвиток України залежить від громадян, і готові надихати на участь в розбудові країни.

0
Політика # Олександр Гребенюк
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
59
Понад півтонни бурштину та обладнання для його обробки вилучили поліцейські на Рівненщині
0
Читати далі
89
Рівненські каратисти навчалися в Івано-Франківську
Вихідними рівненські спортсмени пройшли Відкритий Міжнародний Семінар для інструкторівта членів національних збірних команд кйокушінкаі карате Унія України.
0
Читати далі
80
Березнівчани виграли дитячо-юнацьку лігу Рівненщини
У середу, 18 вересня в Рiвному на стадioнi “Xiмiк” відбулися фiнальнi матчі Чемпioнату Дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області (ДЮФЛРО). Березнівська команда КДЮСШ-БЛICП, укомплектована юнаками 2003-2004 років народження, у півфінальному поєди
0
Читати далі
424
Президент звільнив шістьох голів РДА на Рівненщині
0
Читати далі
78
У Рівному готуються до закриття спідвевйного сезону
Лідери клубів І-ї та ІІ-ї Польських Ліг завітають на заключну гонку спідвейного сезону у Рівному. Боротьба на доріжці обіцяє бути напруженою!
0
Читати далі
133
Осінній дресс-код: що купити, якщо фігура далека від ідеалу
0
Читати далі
310
Голова Рівненської ОДА взявся за реалізацію аеропорта «Рівне»
0
Читати далі
88
Рівняни набігали медалі на Чемпіонаті України
У Львові відбувся чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів.
0
Читати далі
107
В українському бойовику головну роль зіграв молодий рівнянин (ВІДЕО)
0
Читати далі