Рівненський «Вулкан» відіграв другий тур Чемпіонату України

0

Цими вихідними відбувся 2-й тур Вищої ліги Чемпіонату України з флорболу. Рівне в змаганнях представляє команда «Вулкан».

Перший матч наших хлопців видався ідеальним з точки зору боротьби та напруженості можна назвати матч проти тернопільського «Шторму». Протягом гри лідерство захоплювала то одна, то інша команда, боротьба була дуже напруженою, тож впродовж матчу жодна з команд не змогла розслабились ні на мить. У заключній частині гри, коли рахунок був 8:9 всі чекали цікавої розв’язки. Після фінальної сирени рахунок залишився незмінним – 8:10 на користь «Шторму».

У другому поєдинку «Вулкан» зійшовся із київським «КФК». Якщо брати до уваги більшість моментів гри, то можна зробити висновок, що саме гості із столиці контролювали хід поєдинку. Все змінив третій період: реалізований буліт у ворота киян та помилка захисника «КФК», якою скористувався один з найкращих форвардів Чемпіонату України – Севастян Бешта і «чорно-золоті» мають відіграватся. Після сьомого голу «Вулкану», кияни взяли тайм-аут, під час якого тренер підбадьорив своїх підопічних, а згодом Юрій Орлов після точної передачі Антона Ряполова перевів гру в овертайм, де пощастило саме «червоно-чорним».

Закривали рівняни тур матчем проти мелітопольської «Скали».У цьому матчі лише за 15 секунд до фінальної сирени 21-й номер «Скали» Михайло Семенюк забив гол. Протягом другої частини гри, мелітопольский колектив неодноразово виходив вперед, але все ж таки «Вулкану» вдалося піти на відпочинок перед вирішальною частиною гри за рівного рахунку – 3:3. Старт третього періоду виграв саме «Вулкан», відірвавшись на 2 м’ячі, але ідеальне поєднання молодих та досвідчених гравців «Скали» дозволило мелітопольцям відігратися та забити ще два. Перемога «Скали» – 7:5.