Рівненську обласну лікарню готують до прийому хворих на Covid-19

Рівненську обласну лікарню готують до прийому хворих на Covid-19
0
Рівненську обласну лікарню готують до прийому хворих на Covid-19

На сьогодні найбільший приріст хворих на Covid-19 в обласному центрі. Тому саме у Рівному збільшують потужності лікарень для прийому таких пацієнтів.

Таке рішення прийняли на нараді під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна з головними лікарями та керівництвом профільного управління.

«На жаль, Рівне впевнено тримає лідерство по кількості нових інфікувань на COVID-19. Тому діємо на випередження. Збільшуємо потужності лікарень саме у Рівному, – відзначає Сергій Подолін. – Готуємо обласну клінічну лікарню для госпіталізації хворих на COVID-19. Лист на МОЗ щодо включення до мережі «ковідних» закладів обласної дорослої лікарні вже готовий».

Таким чином, це буде вже 16-ий заклад, який прийматиме хворих на коронавірус.

Також вирішили збільшити потужності Рівненської міської лікарні – додатково ввести 90 ліжок. На наступному тижні в міську лікарню буде доставлений кисневий резервуар на 2 тисячі літрів.

Також очікується надходження в область 100 концентраторів з киснем. Наразі кисневих точок для госпіталізації хворих з Covid-19 у лікарнях – 539.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
15 років тюрми отримав зрадник, який встановив GPS-трекер на лінії електропередач Рівненської АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі
Рівненські фристайлісти виступлять на Зимових Олімпійських іграх-2026
0
Читати далі
У Рівному чоловік вдарив знайомого ножем в живіт
0
Читати далі
ЄС остаточно затвердив поетапну заборону на імпорт російського газу
0
Читати далі
Дівчина з Рівненщини наводила ворожу балістику на київські ТЕЦ
0
Читати далі
На Рівненщині ДБР викрило схему незаконного вивезення мобілізованих з навчального центру
0
Читати далі