"Рівнеобленерго" пропонує новий онлайн сервіс

0
874
0
  • "Рівнеобленерго" пропонує новий онлайн сервіс
  • "Рівнеобленерго" пропонує новий онлайн сервіс
  • "Рівнеобленерго" пропонує новий онлайн сервіс
  • "Рівнеобленерго" пропонує новий онлайн сервіс

Зокрема, замовники послуги з нестандартного приєднання* електроустановок до діючих електромереж – фізичні та юридичні особи - можуть отримувати та моніторити інформацію щодо його реалізації в режимі он-лайн завдяки Особистому кабінету реалізації приєднань на сайті "Рівнеобленерго" (у розділі Споживачам/Приєднання).

Після подачі заяви та необхідного для реалізації приєднання пакету документів, споживач може відстежувати, на якій стадії перебуває виконання відповідних організаційних та технічних заходів для втілення у життя проекту, а це близько двох десятків етапів: реєстрація заяви та перевірка усіх наданих документів, розробка проектної документації, її погодження, проведення експертизи, отримання містобудівних умов та обмежень, тендерних процедур, поставка обладнання та матеріалів для реалізації приєднання, виконання будівельно-монтажних робіт, укладання договору про постачання електричної енергії тощо.

Крім того, замовник отримуватиме повідомлення електронною поштою про перехід до наступного етапу реалізації нестандартного приєднання, зможе отримати поштою і рахунок на оплату послуги.

Про нагальну потребу у появі такого сервісу свідчить той факт, що на сьогодні Рівненська область є одним із лідерів за кількістю приєднань електроустановок в Україні. Від початку 2018 року ПрАТ "Рівнеобленерго" було реалізовано понад 2 тисячі стандартних і більше 60 нестандартних приєднань. За наданням технічних умов для нестандартного приєднання до Товариства цьогоріч звернулося понад 400 юридичних та побутових споживачів. Найбільше нестандартних приєднань реалізовується у Рівному, Рівненському, Володимирецькому та Сарненському районах.

ПрАТ "Рівнеобленерго" і в подальшому розширюватиме перелік послуг, що значно спрощуватимуть комунікацію та співпрацю зі своїми споживачами!

*Згідно п.88 статті 1 Закону України "Про ринок електричної енергії" від 09.11.2017, стандартне приєднання - приєднання електроустановки замовника до діючих мереж оператора системи розподілу на відстань, що не перевищує 300 метрів по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання, яке диференціюється за ступенем потужності:
перший ступінь - до 16 кВт включно;
другий ступінь - від 16 кВт до 50 кВт включно;
Приєднання, яке не є стандартним (нестандартне приєднання) – приєднання до діючих мереж електроустановки за умови перевищення числових значень для стандартного приєднання відповідно до Закону, та електроустановки, призначеної для виробництва електричної енергії.

0
i-серфінг # Рівне # Рівнеобленерго
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
131
У Рівному стартував Чемпіонат України з волейболу
Перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 16 років офіційно розпочався.
0
Читати далі
1187
У Рівному перекриють рух транспорту
0
Читати далі
114
Спостерігачі ОБСЄ стежитимуть за виборчою кампанією на Рівненщині
0
Читати далі
153
Сарни приймали четвертий етап Кубку Рівненщини
15-16 червня в Сарнах відбувся 4 етап Кубка Рівненської області з шахів 2019 року присвячений 134-річниці міста.
0
Читати далі
233
Стомились чекати: на Рівненщині посеред дороги висадили клумбу замість ями (ФОТО)
0
Читати далі
399
Не хотів йти додому в Обарів пішки, тому викрав скутер (ФОТО)
0
Читати далі
1507
У Рівному біля обласної лікарні знову ДТП
0
Читати далі
1189
Операція "Урожай" на Рівненщині: маєте трактор і надаєте послуги? - платіть податок
0
Читати далі
216
Рівне перевірили на доступність людей з інвалідністю (ФОТО)
0
Читати далі