Росія створила понад 5 тисяч фейків за 5 років

Росія створила понад 5 тисяч фейків за 5 років
0
397
0
Росія створила понад 5 тисяч фейків за 5 років

Під час проведення конференції у Грузії учасниками було прийнято рішення, що ЄС буде активно посилювати заходи протистояння російській пропаганді, в частині розповсюдження останніми фейкової інформації з метою дестабілізації ситуації, та подальшого використання спецслужбами РФ створеної ситуації на свою користь.

Учасники з різних європейських країн та експерти на конференції обговорювали механізми боротьби із кремлівською інформаційною машиною.

Згідно з дослідженнями ЄС щодо аналізу дезінформації, за останні 5 років Росія спровокувала понад 5 тисяч фейкових новин. З них половина щодо України.

Так, наприклад, Росія звинуватила США в розробці біологічної зброї і випробування її в Грузії, через що, мовляв, померло 73 людини. Цю новину підхопили всі російські ЗМІ.

Після цього її почали повторювати російські міністри та політики, включно з Путіним. Звісно, новина жодним чином не підтвердилась. Саме в Грузії, де Південна Осетія і Абхазія окуповані Росією вже не перший десяток років, ЄС та Єврокомісія започаткували конференцію з протидії дезінформації і пропаганді.

Завданням проведення конференції було напрацювання тактики боротьби з кремлівською пропагандою в сусідніх до Росії країн.

Експерти під час конференції заявили, що Росія витрачає на фінансування дезінформації все більше грошей та стає агресивнішою та небезпечною для всього світу.

Висновок конференції – з пропагандою треба боротися не лише на рівні спростування повідомлень офіційними особами, а також використовуючи ЗМІ, які перші виявляють такі фейкові новини.

Саме молодь краще опанувала мережу Інтернет, де пропаганда поширюється найактивніше, тож і має очолити боротьбу з нею.

P.S. Не потрібно довіряти «фейковим» новинам, або інформації яка викликає сумнів, особливо з боку  РФ, або з використання підкупних журналістів та ЗМІ, на яких вони працюють, оскільки її поширення призводить до невідворотних наслідків та створює небезпечну ланцюгову реакцію.


0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
18
Як працюватимуть центральні рівненські фонтани у липні?
0
Читати далі
176
Голова ОДА Віталій Коваль розповів якою буде Рівненщина
0
Читати далі
293
Вихідними Рівне та область «накриють» грози
0
Читати далі
626
Сім областей України є недотестованими на Covid-19
0
Читати далі
201
Шмигаль розповів, чи підуть діти до школи 1-го вересня
0
Читати далі
245
У МОЗ хочуть посилити карантин в 11 регіонах
1
Читати далі
1286
В Польщі розбився пасажирський автобус: серед постраждалих – десятки українців (ФОТО)
0
Читати далі
1824
Хомко відзвітував про ситуацію з Covid-19 у Рівному
0
Читати далі
757
На Рівненщині стихія знеструмила 39 сіл
0
Читати далі