"Розбили собі лоба": шляховики за вказівкою заступника голови Рівненської ОДА дорогу "ремонтували"

0
2517
0
  • "Розбили собі лоба": шляховики за вказівкою заступника голови Рівненської ОДА дорогу "ремонтували"
  • "Розбили собі лоба": шляховики за вказівкою заступника голови Рівненської ОДА дорогу "ремонтували"
  • "Розбили собі лоба": шляховики за вказівкою заступника голови Рівненської ОДА дорогу "ремонтували"

Своє фантасмагоричне уявлення про якісний ремонт дороги мають представники Облавтодору на Острожчині. На трасі в селі Розваж почали ремонтувати ями. Однак замість фрезерування вибоїн і якісної заміни асфальтового покриття, просто трішки проливали ямки смолою з чайника. Така якість ремонту обурила місцевих мешканців. В той же день роботи призупинили - втрутився заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір. Втім навіть після цього дорожники краще працювати не стали. Про це пише депутат Рівненської обласної ради Володимир Муляр:

Продовжуємо рубрику: «Кругле носимо , квадратне качаємо.»! Сайт все розмістив статтю про роботу ямкового ремонту на ділянці с. Розваж Острозького району Т-18-31 http://vse.rv.ua/…/kalaka-malaka-na-ostrozcini-zamist-latan… обласний депутат Віталій Ундір за сумісництвом заступник голови ОДА пише пост, що уже звернувся до облавтодору і облавтодор в екстреному порядку відреагував на його звернення. Хотів би поцікавитися у Миколи Кучерука, Степана Бузяна, Бориса Бірука та інших колег чи так екстрено реагували на Ваші звернення керівництво облавтодору. Все ніби непогано, якби ситуація не була б до болі комічною. Під даним асфальтним покриттям у селі Оженин лежить так звана «польська дорога» і товщина асфальту менше до 30мм, робота фрези 50мм. Одним словом, щоб сподобатися електорату депутат-чиновник припускаю даю вказівку прислати фрезу туди де і фреза і бензоріз безсилі, як то кажуть адмінресурс в силі! В результаті приїхала фреза Колодянської ДЕД і банально і прогнозовано поламалася, механізатор матюкався інші в «шоці», спалено 70 л. дизеля бо трактору потрібно було доїхати і поїхати + робота, на асфальті ями і задоволений чиновник, який вдовільнив своє его, що припускаю по дзвінку все «робиться». Я ніколи не говорив кривого слова про рядових працівників автодорів чи САДу вони заручники ситуації і виконують «тупі» і некомпетентні вказівки чиновників. В результаті усунення проблеми, ситуація на ділянці в Оженині ще більш - аварійна! 

 
0
Гроші # Володимир Муляр # Віталій Ундір
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
27
Судді Рівненщини оцінили процес свого професійного кваліфікаційного оцінювання
0
Читати далі
389
Рівненський апеляційний суд таки відправив у СІЗО обвинуваченого у вбивстві
0
Читати далі
24
Рівненщина чарівна: не всю природу поліського краю винищили «старателі»
0
Читати далі
203
В Рівненську міськраду повернуто приміщення вартістю понад 200 тис грн
0
Читати далі
117
Рівненський соратник Сергія Тарути про розвиток бізнесу, вибори за відкритими списками, електронне урядування та партію «Основа»
0
Читати далі
87
Що чекає рівнян на День молоді?
0
Читати далі
172
На Рівненщині невідомі підпалюють лісопродукцію
0
Читати далі
174
Неповнолітній житель Рівненщини без дозволу взяв у сусіда ВАЗівку і розбив її "в хлам"
0
Читати далі
53
Рятувальники щиро радіють: без пожеж, боєприпасів, НС та постраждалих минула доба на Рівненщині
0
Читати далі