Сарненський "Маяк"продовжує ходу за аматорським Кубком України

Сарненський
0
  • Сарненський "Маяк"продовжує ходу за аматорським Кубком України

У драматичному матчі попереднього етапу Кубку України з футболу серед аматорських команд 2019/2020 сарненський "Маяк" виборов право продовжити похід за трофеєм. Здолати суперника - луцький "Вотранс" - вдалося лише у серії післяматчевих пенальті.

У першому таймі матчу-відповіді і сарненці, і лучани мали як мінімум по одній стовідсотковій нагоді змінювати нулі на табло: гравець "Маяка" влучив у штангу після дальнього удару, також захисник сарненців виніс м`яч із лінії порожніх воріт після помилки голкіпера.

У другій половині матчу, що відбувся у середу 11 вересня у с. Підгайці Луцького району, суперники обмінялися декількома нагодами змінити рахунок на свою користь однак нулі міцно закріпилися на табло.

Гравці команд не змогли їх зрушити і в додатковий час - попри те, що господарі грали в овертаймі у меншості, і попри призначений на користь "автотранспортників" пенальті: наприкінці другого доданого тайму голкіпер "Маяка" перевів м`яча на кутовий.

До речі, зауважимо що і перший матч 21 cерпня завершився нульовою нічиєю.

У серії післяматчевих пенальті гравці "Маяка" реалізували усі свої удари, а от у лучан на користь гостей зіграла спочатку поперечина, затим іще один м`яч відбив голкіпер сарненців.

Суперником "Маяка" у 1/8 фіналу буде команда "Юність" (Верхня Білка, Львівська обл.), яка із загальним рахунком у двох матчах 7:0 перемогла команду "Полісся" із с. Ставки, що на Житомирщині.

Попередній етап Кубку України з футболу серед аматорських команд 2019/2020

Матч-відповідь

"Вотранс" (Луцьк) - "Маяк" (Сарни) - зп 2:4 (0:0, дод.0:0).

11.09.19, стадіон с. Підгайці (Луцький район).

Нагадаємо, що команда Рівненщини "ОДЕК" (Оржів) увійде у розграш Кубка аматорів зі стадії 1/8 фіналу - їх суперником буде команда із Житомирщини.