Ще дев'ятеро на Рівненщині підхопили коронавірус

Ще дев'ятеро на Рівненщині підхопили коронавірус
0
Ще дев'ятеро на Рівненщині підхопили коронавірус

Станом на ранок 10 червня на Рівненщині зафіксовано 9 нових випадків захворювання на COVID-19, а саме:

3 мешканці з м.Рівне;
1 із Здолбунівського району;
3 з Рівненського району (с.Колоденка -1, с.Великий Олексин-2);
1 з м.Костопіль;
1 з м.Острог.

Вік захворілих від 17 до 72 років.

Таким чином в Рівненській області, за час пандемії, маємо 2138 випадків захворювання на коронавірус. З них 153 дитини та 350 медпрацівників. Наразі, в інфекційних відділеннях перебуває 136 хворих.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 45 випадків летальних. Подолали COVID-19 – 1140 людей.

88 мобільних бригад здійснили 141 виїзд та відібрали матеріали на дослідження у 408 осіб з підозрою на COVID-19.

На перевірці в Рівненському обласному лабораторному центрі 260 зразків.

Читайте також: За добу в Україні 525 людей хворих коронавірусом

Читайте також: Covid-19 у мера Вараша не підтвердили

Читайте також: Рівненський нардеп допоміг притягнути до відповідальності 17 посадовців, які накрали лісу на 56 тисяч

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі