Пошук

Третій тренувальний збір рівненський "Верес" проведе в Івано-Франківську
Третій тренувальний збір в процесі підготовки до старту весняної частини сезону рівненський "Верес" знову проведе в Івано-Франківську.
Віктор Самчук
0
413
Зірки рівненського спідвею: Віктор Пастухов
2 березня 2019 року своє 50-річчя святкує один з найбільших талантів Рівненського спідвею Віктор ПАСТУХОВ!
0
539
Рівненська тхеквондистка здобула медаль Всеукраїнських "Combat Games"
У Києві відбулися Всеукраїнські ігри з єдиноборств серед школярів "Combat Games". Учасники змагалися в наступних єдиноборствах: тхеквондо, вільна та греко-римська боротьба, дзюдо, карате.
0
425
Жіноча команда БК “Рівне” розгромно програла в Києві
Жіноча команда БК “Рівне” в рамках Суперліги розгромно поступилася новоспеченому володарю Кубку України. Гра у Києві з “Динамо-НПУ” незаладилась від початку.
0
452
Найближчий домашній матч рівненський "Кардинал" зіграє без глядачів
Матч 16-го туру чемпіонату футзальної Екстра-ліги “Кардинал-Рівне” – “ІнБев-НПУ” – відбудеться без глядачів.
0
340
На Рівненщині розпочали посилену боротьбу з незаконними АЗС
0
83
Оржівський "ОДЕК" водинадцяте здобув Кубок Рівненщини з футболу
Оржівський “ОДЕК” відстояв титул володаря Кубку Рівненської області і головний трофей цього турніру повернувся до клубного музею.
0
161
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
86
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.