Смертельне ДТП у Костополі: «Мерседес» насмерть збив пішохода
0
4344
Олег Шандрук про справи та майбутній збір рівненського "Вереса"
Головний тренер Вереса в інтерв'ю клубній прес-службі прокоментував перемогу на останньому турнірі, розповів про справи у команді, селекцію, та плани на майбутній збір.
Острозькі волейболісти у фіналі Чемпіонату України
Команда Острозької ДЮСШ пробилася до фінального туру Чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2004 року народження та молодших. Про це розповів директор Острозької ДЮСШ, тренер волейбольної команди Сергій Штундер.
0
443
ФУТЗАЛ. Екстра-ліга. 16 тур. “Кардинал-Рівне” – “ІнБев-НПУ”. Початок трансляції о 13.00
Матч 16-го туру чемпіонату футзальної Екстра-ліги “Кардинал-Рівне” – “ІнБев-НПУ” – відбудеться без глядачів.
Костопіль приймав 2 етап дитячого Кубка Рівненщини з шахів
В Костополі в Центрі інтелектуального розвитку “Сузір'я” відбувся 2 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2019 року.
0
640
138
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
77
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.