Секретаря Рівнеради підозрюють у суміщенні посад

Секретаря Рівнеради підозрюють у суміщенні посад
0
1991
0
Секретаря Рівнеради підозрюють у суміщенні посад

НАЗК склало протокол на секретаря Рівнеради Сергія Паладійчука про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Йдеться про порушення вимог щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

Однак сам Сергій Паладійчук розповів, що це абсолютно "висмоктана з пальця" історія, і він буде подавати позов до суду.  

"Це абсолютно "висмоктана з пальця" історія. Справа в тому, що коли я ставав на посаду, взяв реєстр підприємств. З`ясувалося, що у 2009-2010 роках заснувалась компанія "Для Вас", яка жодного дня не працювала, її заснували для одного проекту, який на жаль не вдалось реалізувати, тому вона номінально існувала на паперах. І коли в 2016 році я ставав на посаду, юристи які мене консультували, допомагали правильно зайти на посаду без порушень, побачили цю ситуацію. Я у них запитав що робити. Справа в тому, що партнер - співзасновник часто виїзджає за кордон, має там підприємство, тому його тут не було. Потрібно було чекати коли він приїде. - розповів Сергій Паладійчук.
"Стаття на яку посилається НАЗК: частина друга статті 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення та формулювання, що в особі повноваженій на виконання функцій держави чи органи місцевого самоврядування забороняється займати керівні посади, які мають на меті отримання прибутку. Посадовець не може займати керівні посади у підприємстві, яке працює. Діло в тому, якщо брати визначення прибутку, яке у статті визначається, як результат господарської діяльності, який розприділіється власниками або співзасновниками. Господарську діяльність компанія не вела, не веде й не буде вести. Якщо немає господарської діяльності - немає прибутку, якщо немає прибутку, немає порушення конфлікту інтересів. На моє переконання, НАЗК мало би шукати реальні порушення, а не фактично до "коми". Я буду подавати позов до суду, а на дану ситуацію реагую досить спокійно та відповідально. Тим не менше, я розумію, що тут немає жодного порушення.". 

Головне фото - UA:Рівне 

0
Політика # Рівне # Сергій Паладійчук # НАЗК
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: