Сім медалей, з яких 4 "золота", здобули рівненські стрільці на чемпіонаті України

Сім медалей, з яких 4
0
385
0
Сім медалей, з яких 4 "золота", здобули рівненські стрільці на чемпіонаті України

Здобуттям бронзової медалі завершила виступи на чемпіонаті України з кульової стрільби, що триває у Львові, збірна Рівненської області. Повідомляє UA:Рівне

Нагороду здобула Оксана Ковальчук, яка виступала в особистому заліку у стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів. На чемпіонатах України цю дисципліну ввели вперше. Ця медаль для збірної Рівненщини стала вже сьомою.

Загалом рівненські пістолетники вибороли у Львові 4 золоті, одну срібну та дві бронзові медалі. За словами тренера Сергія Бондаря, точної статистики він не має, але це якщо не найкращий, то один з найкращих виступів збірної Рівненщини з кульової стрільби на чемпіонатах України.

– Ми, можливо, і не сподівалися на таке. Виграли ми: жінки на 25 м командні змагання, в особистому заліку Оксана Ковальчук виграла, чоловіки виграли на 10 м, і в особистому виграли Олег Омельчук – "золото", "срібло" – Дмитро Гонта. Потім ще "бронза" в пневматиці в жінок і "бронза" в Ковальчук на 25 м в особистому заліку. І ще одна приємна несподіванка – виконала норматив МСМК (майстер спорту міжнародного класу) Семчишина Анастасія, – прокоментував старший тренер збірної області зі стрільби Сергій Бондар.

На фото учасниця чемпіонату України Анастасія Семчишина

– Я могла краще. Завжди можна краще, нема межі, як каже наш тренер. Хотіла потрапити в кращий результат. Навіть розчарувалась, що в нього не потрапила, тому не була рада навіть тому, що виконала норматив СМК, – розповіла учасниця чемпіонату України Анастасія Семчишина.

 

0
Спорт
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: