Шістнадцять районів Рівненщини об’єднають у чотири

Шістнадцять районів Рівненщини об’єднають у чотири
0
19774
17
Шістнадцять районів Рівненщини об’єднають у чотири

На Рівненщині пропонують утворити чотири нові райони замість шістнадцяти, як було раніше. Спочатку мережу районів планували поділити на три: Дубенський, Сарненський та Рівненський. Втім, оскільки це може призвести до надмірного укрупнення районів, є ймовірність створення четвертого – Дубровицького району. Сюди увійдуть Зарічненський, Володимирецький, Дубровицький райони, а також місто Вараш.

До слова, таку  модель адміністративно-територіального устрою Рівненщини пропонують експерти Центру політико-правових реформ, які і радять замість 16 районів створити чотири. Експерти відвідують регіони, аби почути пропозиції нового районного поділу безпосередньо на місцях

Для чого розробляється така модель поділу райорнів пояснив розповів регіональний координатор проекту Орест Микита.

Міністерство розвитку громад та територій України розробило певну методику субрегіонального поділу. У документі розроблені моделі адміністративно-територіального устрою. Проте, не можна так математично підходити до укрупнення районів, адже є певні регіональні особливості. Тож, ми спілкуємося з експертами на місцях, аби отримати зворотній зв'язок стосовно удосконалення адмінустрою, – розповів Орест Микита.  

 

17
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: