Скандальний ремонт дороги "Рівне-Луцьк": на тендері Служба автомобільних доріг пробачила фірмі помилку 300 мільйонів гривень

Скандальний ремонт дороги
0
3775
1
Скандальний ремонт дороги "Рівне-Луцьк": на тендері Служба автомобільних доріг пробачила фірмі помилку 300 мільйонів гривень

Служба автомобільних доріг у Рівненський області оголосила тендер на капітальний ремонт автомобільної дороги Устилуг – Луцьк – Рівне на ділянці км 150+500 – км 156+700. Очікувана вартість - 338 млн.грн. За її результатами  перевірка документів претендентів до аукціону допущено дві фірми: ТОВ "КОНСАЛТИНГ-БУД" та ПрАТ Хмельницьке ШБУ-56.

- Вчора відбувся аукціон, який закінчився, схоже, помилкою "Консалтинг-буду" вартістю в 1,6 млн.грн, - відзначає громадська ініціатива "За чесний тендер" - Адже під час аукціону фірма замість зниженої на "крок закупівлі" ціни ввела сам "крок закупівлі" - - 338 093 грн.
Тобто, знизила свою пропозицію в тисячу разів. Система, звісно, визнала їх переможцями, і тепер вони зобовязані підписати договір. Але навряд вони погодяться робити за ціну в тисячу раз меншою від очікуваної. Скоріш за все фірма відмовиться підписувати договір, а значить втратить забезпечення (банківську гарантію) в 1,6 млн.грн. Ці кошти мають піти в бюджет. Ну або ж будуть думати як довести технічну помилку. Якщо від такої "піррової" перемоги "Консалтинг буд" відмовиться, то замовлення, фактично без бою отримає ПрАТ Хмельницьке ШБУ-56, їх пропозиція склала 321 млн. грн.

Однак керівник служби автомобільних доріг вирішили трактувати результати торгів по-своєму. Переможець торгів  мав би підписати договір і робити за цю ціну, або відмовитися, заплатити "неустойку" за свою помилку, а Служба автодоріг, мала б підписати договір з наступним учасником. Але сталось по-іншому. 

- Служба автодоріг вирішила порушити закон, повірити і пробачити помилку,  послати подалі іншу фірму, з усіма її витратами на підготовку до тендера, відкласти виконання покладених на неї обов’язків по ремонту дороги на невизначений термін. Держаудитслужба, замість дати по рукам, схоже, такі дії підтримала. Правоохоронці мають шанс відкрити чергове провадження і теж вступити в процес перерозподілу наших податків...  Але ми постараємося зробити усе, щоб нарешті закон працював, а ті, хто ним зловживає, були покарані, - обурюються активісти ініціативи "За чесний тендер". 

 

За даними інформаційно-аналітичної системи Youcontrol.com.ua кінцевим бенефіціарним власником ПрАТ Хмельницьке ШБУ-56 є мешканка Чернівців Ставчанська Галина Іванівна. 

1
Наука і технології # Служба автомобільних доріг
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
246
На Рівненщині активізувались аферисти: чоловіка обдурили на 143 тисячі
0
Читати далі
16
США не скасують санкції, аби розблокувати українські порти
0
Читати далі
23
Вулицю Макарова у Рівному перейменують
0
Читати далі
33
ПЦУ закликає позбавити престолу московського патріарха Кирила
0
Читати далі
95
У НАТО неформально домовилися не постачати Україні певні види озброєння, щоб не провокувати росію
0
Читати далі
32
Нацбанк поки що збереже поточний фіксований курс долара
0
Читати далі
66
У Здолбунові хотіли вбити чоловіка
0
Читати далі
52
Скільки українців все ще добре ставляться до росії — опитування
0
Читати далі
35
За останні 10 років кількість померлих від СНІДу на Рівненщині знижувалась
0
Читати далі