Школярі та студенти Рівненщини навчаються дистанційно

Школярі та студенти Рівненщини навчаються дистанційно
0
288
0
Школярі та студенти Рівненщини навчаються дистанційно

Ще минулого тижня навчання призупинили у всіх закладах освіти області відповідно до постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Відтак, усі 587 закладів загальної середньої освіти Рівненщини здійснюють освітній процес за допомогою дистанційних технологій.

В умовах карантину учні та студенти продовжують навчатися. Вчителі надають освітні послуги за допомогою електронних пошт, соціальних мереж, різноманітних спільнот, блогів, каналів, інтерактивних засобів, електронних бібліотек та он-лайн уроків. Окрім того, педагоги спілкуються з учнями телефоном.

Щоб допомогти освітянам, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти розробив методичні рекомендації щодо організації навчання у закладах освіти з використанням технологій дистанційного навчання. Ознайомитися з ними можна за посиланням https://bit.ly/2J0Oodc. Педагогічні працівники закладів освіти, методисти РОІППО також виклали у вільний доступ свої напрацювання – http://roippo.org.ua/activities/recomendation.php .

Студенти усіх 33 закладів вищої та фахової передвищої освіти перейшли на дистанційну форму навчання. Залишилися вдома також учні 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області та 3 навчальних центрів при кримінальновиконавчих установах закритого типу.

Через карантин змінено терміни проведення пробного ЗНО. Тестування з української мови та літератури переноситься із 21 березня на 4 квітня, інші предмети – із 28 березня на 11 квітня. Проведення атестації працівників закладів освіти та проведення засідань відповідних атестаційних комісій також відтерміновано.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у закладах освіти проводять профілактичні та дезінфекційні заходи.

В умовах карантину працівники закладів освіти переходять на гнучкий (дистанційний) режим роботи. В цей період за ними зберігається щонайменше середня заробітна плата.

Разом з тим, управління освіти і науки РОДА запустило опитування для моніторингу якості освітніх послуг з використанням дистанційних технологій в умовах карантину. Це необхідно для того, щоб оперативно вирішити проблемні питання під час такого навчання.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
3
Винагорода 50 тисяч гривень: «Рівнетеплоенерго» шукає вкрадене обладнання
0
Читати далі
372
У Рівному з понеділка запрацюють басейни та спортзали
0
Читати далі
266
У Рівному запрацюють дитсадки: міська комісія прийняла рішення
0
Читати далі
428
На Рівненському полігоні випробували протитанковий «Джавелін» (ВІДЕО)
0
Читати далі
143
За ніч на Рівненщині +45 хворих коронавірусом
0
Читати далі
319
За останню добу в Україні +807 людей захворіло на COVID-19
0
Читати далі
136
За день на Рівненщині +34 нових хворих коронавірусом
0
Читати далі
166
Призовники йтимуть на службу за власним бажанням
0
Читати далі
3980
Завтра майже півсотні вулиць Рівного будуть без світла
0
Читати далі