Школярів Рівненщини навчають у «Ядерній школі РАЕС» (ФОТО)

Школярів Рівненщини навчають у «Ядерній школі РАЕС» (ФОТО)
0
368
0
Школярів Рівненщини навчають у «Ядерній школі РАЕС» (ФОТО)

 

В період осінніх канікул на Рівненській АЕС для 98 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Володимирецького та Маневицького районів, а також Володимирецького колегіуму стартували освітні заняття у «Ядерній школі РАЕС». 

Знайомство учнів з Рівненською АЕС розпочалося зі вступної лекції-бесіди із генеральним директором підприємства Павлом Павлишиним та начальником управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС Петром Кратіком

У ході зустрічей учнівська молодь дізналась про історію створення електростанції, основні цілі, принципи й особливості її роботи, роль та місце Рівненської АЕС в енергетиці України, кадрову політику підприємства, а також тенденції розвитку атомної галузі в світі. 

Родзинкою занять стала екскурсія промисловим майданчиком Рівненської АЕС. Молодь відвідала машинні зали енергоблоків №1, 2, 3, блочний щит управління БЩУ-1, а також побувала у машинному залі блочної насосної станції БНС-1 та на майданчику відкритого розподільчого пристрою ВРП-110/330 кВ.

Окремим пунктом молодь оглянула протирадіаційне сховище електростанції, де ознайомилася з основними аспектами аварійного реагування на АЕС.

Наступні модулі занять для дітей населених пунктів Волині та Рівненщини відбудуться під час зимових та весняних канікул. 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: