«Слуга народу» та кандидат у нардепи від Рівного Олександр Ковальчук презентував свою команду нових облич

«Слуга народу»  та кандидат у нардепи від Рівного Олександр Ковальчук презентував свою команду нових облич
0
2876
0
  • «Слуга народу»  та кандидат у нардепи від Рівного Олександр Ковальчук презентував свою команду нових облич
  • «Слуга народу»  та кандидат у нардепи від Рівного Олександр Ковальчук презентував свою команду нових облич

Активні і відомі у місті рівняни, представники місцевого бізнесу, громадського сектору, галузі культури і мистецтва, медицини, спорту підтримали учасника команди Президента України Володимира Зеленського, кандидата у народні депутати від партії «Слуга Народу» по Рівному (ВО № 152) Олександра Ковальчука. Вони задекларували свою готовність ще ефективніше долучатися до впровадження позитивних змін у Рівному як у якості радників, ідейних натхненників, так і безпосередніх виконавців.

Серед них, зокрема, приватний підприємець, громадський діяч, волонтер Олександр Безощук, Власник компанії ТОВ СП “PST-Україна”, член правління ГС “БК Рівне” Євген Савчук, заступник директора управлінської компанії “Спектрум-Сервіс”, інженер з експлуатації нерухомості Роман Вербицький, директор ТОВ “Реноме Євробуд”, представник Конфедерації будівельників України Андрій Моніч, директор компанії “Espresso Lab” Роман Гопанчук, сімейний лікар, директор КНП ЦМПСД “Північний” Андрій Пароля, фотохудожник, керівник фотостудії “У Харватері істин” Олександр Харват, директор InvestInRivne Agency, магістр міжнародного права Дмитро Янушевський, спортсменка, керівник клубу спортивних танців Алла Дашук, юрист Алла Рижа.

Мета команди - зробити Рівне процвітаючим європейським містом, яке увійде в ТОП-3 українських міст, найкомфортніших для проживання, ведення бізнесу, розвитку культури, медицини, спорту, ефективного функціонування соціальної сфери.

Як розповіли учасники команди, жоден з них раніше не обирався депутатом, не обіймав керівні посади у виконавчих органах влади міста та області. Всі працювали, розвивали важливі для міста проекти та ініціативи. Але нині готові працювати і брати на себе відповідальність, бо час вимагає більшої участі ініціативних громадян в суспільних процесах.

Команда також висловила свою підтримку та готовність працювати разом з кандидатом у народні депутати від партії «Слуга Народу» по Рівному ( виборчих округ №152) Олександром Ковальчуком.

- Ми впевнені, що Олександр Ковальчук буде працювати для розвитку Рівного ще інтенсивніше у якості народного депутата. Бо тільки нові, чесні, прогресивні і досвідчені люди можуть забезпечити стрімкий розвиток Рівного та України в цілому. Готові втілювати зміни разом!, - зазначив Євген Савчук.

На правах реклами

 

0
Політика # Рівне # Олександр Ковальчук # Слуга народу
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: