“Слуга народу” від Рівного Олександр Ковальчук закликав суперників заприсягтися у проведенні чесних виборів

“Слуга народу” від Рівного Олександр Ковальчук закликав суперників  заприсягтися у проведенні чесних виборів
0
1063
0
“Слуга народу” від Рівного Олександр Ковальчук закликав суперників  заприсягтися у проведенні чесних виборів

Кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому окрузі № 152 (Рівне)  Олександр Ковальчук хоче, щоб у місті вибори відбувались чесно. Про це він написав на своїй сторінці  у мережі Facebook. Саме Олександра Ковальчука вчора представили кандидатом у народні депутати по Рівному  від партії “Слуга народу” .

- Я тільки розпочав свою передвиборчу кампанію. В той же час інші кандидати вже працюють на окрузі. І, на жаль, в агітації зустрічаються неправдива інформація, “чорний піар”. Але ж ми, люди нової формації, маємо творити нову відповідальну та відкриту політику. Тому звертаюся до своїх політичних суперників підписати Меморандум про проведення чесних виборів у Рівному. Давайте зробимо це разом у понеділок, 1 липня у конференц-залі газети “Сім днів” (м. Рівне, вул. Поштова, 2) о 13.00, - звернувся до кандидатів від Рівного Олександр Ковальчук.

 

МЕМОРАНДУМ

Про проведення чесних виборів у Рівному

(Виборчий округ №152)

Ми, кандидати у народні депутати Верховної Ради України по 152 виборчому округу (м. Рівне), виступаємо за чесні, вільні, демократичні вибори і докладаємо всі наші зусилля для забезпечення вільного і чесного волевиявлення мешканців Рівного, справедливого виборчого процесу відповідно до законів України та загальноприйнятих міжнародних стандартів.

Переконані, що саме чесні вибори є основою ефективного демократичного розвитку українського суспільства та держави, верховенства права, забезпечення прав та свобод людини і громадянина.

Для всіх нас важливий кожен голос виборця, разом з тим вважаємо, що боротьба за цей голос повинна бути чесною, відкритою і справедливою. А конкуренція – професійною, правдивою і добросовісною. Передвиборча агітація із використанням недостовірної інформації, створенням та розповсюдженням «чорного піару», неправдивих відомостей про кандидата, «фейків» та маніпуляцій, неправдивої соціології підриває одну із основ демократії – про вільні та чесні вибори. Наслідками такої виборчої кампанії може бути розпалювання та загострення мови ворожнечі, хаос та недовіра виборців до державних інституцій України, а також загроза підриву суверенітету нашої держави.

Ми, усі, хто підписав цей Меморандум, разом звертаємось до політиків, міжнародних партнерів, правоохоронних органів, засобів масової інформації, незалежних спостерігачів, лідерів громадської думки, волонтерів, усіх активних громадян із закликом допомогти захистити вільний і прозорий вибір рівнян. Ми закликаємо кожного громадянина, який голосуватиме за кандидата у народні депутати до Верховної Ради України по 152 виборчому округу (м. Рівне), не піддаватися маніпуляціям, провокаціям та не бути учасником процесу фальсифікації виборів, а про усі факти і спроби порушення виборчого законодавства повідомляти до правоохоронних органів.

Ми також звертаємось до правоохоронних органів – в разі виявлення порушень виборчого права, робити все можливе, аби довести справу до рішення суду, аби на порушників чекало невідворотне покарання. Ми декларуємо рішучу готовність координації зусиль та спільні дії щодо захисту права громадян України на чесні вільні демократичні позачергові вибори до Верховної Ради України.

 

 

Політична агітація

0
Політика # Олександр Ковальчук # Слуга народу
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
36
У Рівному виборець відмовився голосувати за «списочників» та віддавати бюлетень
0
Читати далі
71
В день голосування на кількох виборчих дільницях двічі зникало світло
0
Читати далі
140
На Рівненщині під потягом «Ковель-Одеса» загинула жінка
0
Читати далі
82
На Рівненщині в день виборів відкрили два кримінальних провадження
0
Читати далі
69
Важкоатлетка з Рівненщини втсановила 5 рекордів України (ФОТО)
Завершився чемпіонат України з важкої атлетики який проходив в м.Городок з 14 по 19 липня 2019 року.
0
Читати далі
104
То порушив чи не порушив закон у день виборів кандидат у нардепи?
0
Читати далі
92
У Рівному арештували іноземця, який викрав понад 200 тисяч гривень із авто (ВІДЕО)
0
Читати далі
373
У Рівному за кандидата від "Свободи" продовжують агітувати навіть у "день тиші"
0
Читати далі
1010
У Рівному кандидат в нардепи продовжує агітувати в "День тиші"
0
Читати далі