Що мер Вараша думає про свою відставку?

Що мер Вараша думає про свою відставку?
0
3904
0
Що мер Вараша думає про свою відставку?

Із 124 запланованих питань у порядку денному 20 сесії Вараської міської ради на Рівненщині депутати розглянули лише 23. Втім, найбільший ажіотаж викликало питання про дострокове припинення повноважень мера Сергія Анощенко та розпуск міської ради. На цю сесію прийшли й місцеві жителі. На вулиці перед будівлею міської ради збиралися люди у камуфляжі, хтось приніс шини.

У залі питання відставки мера спочатку взагалі хотіли зняти з порядку денного, а пізніше пропонували розглянути його в самому кінці. Не підтримали депутати Варашу й пропозицію міського голови розпустити міську раду 7 скликання та усім депутатам, спільно з міським головою, піти на перевибори, пише Північ-інфо.

«Дуже шкода, що величезне бажання будь-яким шляхом прийти до влади, у частини депутатського корпусу перекреслило здоровий глузд та обов’язок працювати на користь громади міста. Право бути міським головою чи депутатом здобувається на виборах довірою, отриманою від громади міста, а не брудними політичними іграми та інтригами. Не купка депутатів, а мешканці міста мають право вирішувати, кому довіряти представляти інтереси громади. Голосування покаже, хто для чого йшов у міську раду: працювати на благо міста чи вирішувати особисті питання. Якщо далі працювати разом міському голові та депутатам неможливо, давайте будемо чесними перед громадою міста й усі разом підемо на перевибори», – розповідає Сергій Анощенко.

Пропозицію очільника міста повністю «перезавантажити» владу у Вараші, підтримали лише 14 депутатів. Усі інші народні обранці або «утрималися», або «не голосували».

В результаті домовилися провести ще одне пленарне засідання на якому депутати знову розглянуть проект рішення про дострокове припинення повноважень Анощенко. Це зроблять вже у цю суботу, 7 жовтня. Розпочнеться засідання о 12.00. Вхід на сесію міської ради – вільний.

Окрім цього, під час сесії не вдалося заслухати звіт про роботу депутатської «комунальної» комісії у зв’язку із відмовою її голови Катерини Конопелько прозвітуватися. Натомість, заслухавши звіт голови «земельної» комісії Олександра Чеха, 18 депутатів визнали роботу цієї комісії незадовільною. Також міська рада внесла зміни до бюджету міста на 2017 рік й затвердила Програму цільової фінансової підтримки міського комунального підприємства до 2027 року. Відповідно до прийнятої програми, депутати планують безповоротно виділити з бюджету міста на погашення боргів КМКП понад 93 мільйони гривень, інформує Вараська міська рада.

Фото: міська рада

0
Політика # Рівненщина # Вараш # мер вараша
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
69
Історія Рівного - від театру Зафрана до кінотеатру «Партизан»
0
Читати далі
48
На Рівненщині правоохоронці зареєстрували дев’ять випадків жорстокого поводження із тваринами
0
Читати далі
53
Відома рівненська співачка Христина Панасюк презентує новий альбом "Ангели" про героїв війни
0
Читати далі
327
Рівненський футбольний клуб "Верес" перереєструвався у Львові
0
Читати далі
47
У Мультиплексі три прем'єри цього тижня
0
Читати далі
84
Без вікон і дверей - які авто їздять вулицями Квасилова
0
Читати далі
362
Златан, Шавкавбек, Тавіта, Фабіола - якими екзотичними іменами називали немовлят на Рівненщині у 2017 році
0
Читати далі
59
Пам'ятки архітектури на Рівненщині відреставрують за державний кошт
0
Читати далі
73
АТОвець з Рівненщини, який підірвався на розтяжці, потребує нашої допомоги!
0
Читати далі