"Щоб люди дзвонили": На Рівненщині пропонують встановлювати білборди з контактами фірм-ремонтників доріг

0
1279
0
"Щоб люди дзвонили": На Рівненщині пропонують встановлювати білборди з контактами фірм-ремонтників доріг

Громадський активіст та екс-заступник голови Здолбунівської РДА Микола Орлов пропонує замість фото чиновників біля гарячого асфальту та білбордів з кілометрами безіменно відремонтованих доріг, встановлювати біг борди біля доріг, які ремонтуються з назвою дороги, фірми, що ремонтує, прізвища власника і директора, телефони для зв'язку, термін гарантійного ремонту, суми витрачених на ремонт коштів. 

- Активною стала і це природно, тема ремонту шляхів. Конструктивна пропозиція: замість фото чиновників біля гарячого асфальту та білбордів з кілометрами безіменно відремонтованих доріг, встановлювати біг борди біля доріг, які ремонтуються з назвою дороги, фірми, що ремонтує, прізвища власника і директора, телефони для зв'язку, термін гарантійного ремонту, суми витрачених на ремонт коштів. Знімати такі бігборди урочисто чиновниками, за участі зазначених на борді осіб, можна з перерізанням стрічок, в останній день дії гарантії на ремонт, - написав пан Микола на своїй сторінці у Facebook.

- Дуже слушна пропозиція. Чомусь на будмайданчику будинку має бути так званий паспорт будівлі - великий щит, на якому вказується: що споруджується, хто будує, хто виконроб, термін вводу та ін. На дорозі має бути так само плюс (автор правий) щит має стояти постійно, весь гарантійний термін покриття, - підртимав ідею Володимир Гнєушев.

А підприємець Дмитро Якимець пропонує зробити популярними і дорожників, які латають ями: 

- А ще на усіх дорогах ставити борди із написом: «Ця дорога обслуговується ****ським автодором. Особистий тел керівника 050______»

Нещодавно у Рівненській ОДА відбудась нарада, де фірми підрядники побіцяли відновити після зими ремонтні роботи вже найближчим часом. Про початок одного з таких ремонтів заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір похвалися на своїй сторінці:

- Не зважаючи на прогнози "диванних" експертів, Новим Українським дорогам - бути #СказаноЗроблено Дорога Н-25 між селами Прогрес-Гремяче!

0
Політика Гроші # ремонт дороги
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
223
Рівненський суд зменшив Гранітному розмір застави (ВІДЕО)
0
Читати далі
153
У Рівненському районі розшукали трактор (ВІДЕО)
Поліцейські Рівненського відділу проводять розшукові заходи та першопочаткові слідчі дії щодо встановлення осіб, причетних до незаконного заволодіння транспортним засобом. Трактор, який продавав житель Хмельниччини, викрали у Рівному.
0
Читати далі
335
У Рівному горить авто (ВІДЕО)
0
Читати далі
211
Рівненські авіатори вже долетіли до Києва: очікуємо на фіксацію нового світового рекорду
0
Читати далі
801
У Бармаках посеред дороги палає автомобіль (ФОТО)
0
Читати далі
158
Авіатори намагаються встановити світовий рекорд у Воронові
0
Читати далі
540
Біля Рівного встановили сонячну електростанцію (ВІДЕО)
0
Читати далі
59
Двоє ветеранів АТО поїдуть до Нідерландів на спортивні змагання в паралімпійському стилі
0
Читати далі
1034
У рівненському суді ледь не дійшло до бійки: активісти прийшли підтримати Гранітного (ВІДЕО)
0
Читати далі