12 травня — Всесвітній день медсестер. Понад 7500 осіб. Саме стільки налічує ГО “Рівненська обласна Асоціація сестер медичних”, яку понад десяток літ очолює Людмила Романішина — Лановська. Проведення практичних семінарів, тренінгів, науково — практичних конференцій, конкурсів професійної майстерності, надання матеріальної допомоги — далеко не повний спектр усіх завдань, що виконує Асоціація. У тренінгах, як правило, беруть участь столичні спеціалісти, які розповідають про новітні досягнення у медицині. Про це повідомляє управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації.
“Нещодавно навчали як виконати забір крові вакуумними системами. Цей метод цікавий тим, що дозволяє взяти точну кількість рідини. Не всі і не у всіх районах області ще ознайомлені з цим методом”,- розповідає голова громадської організації Lyudmila Romanishina. А із середини травня на базі обласної дитячої лікарні медсестер навчатимуть як встановити периферичний внутрішньовенний катетер. Бо це насправді ювелірна робота. “Побувавши у Львові, ми запозичили практику школи медсестри. Однак розробили свій тижневий цикл”,- веде далі голова Асоціації. Участь у практиках та теоретичних заходах для членів громадської організації — безкоштовна. Більше того, після завершення медсестри отримують сертифікати. А це, безумовно, впливає на їх фах та матеріальну винагороду у подальшому.
Час готує нові виклики для професії медсестри. Тому участь у семінарах, тренінгах, необхідність навчатися комп’ютерній справі — такі реалії сьогодення. “Головне — любити свою роботу незалежно від стажу та “рости” у професії”, - підсумовує Людмила Романішина — Лановська.

На відео — голова ГО “Рівненська обласна Асоціація сестер медичних” Людмила Романішина — Лановська. Лабораторії Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука обласного клінічно — діагностичного центру. На сучасній аналітичній апаратурі тут виконують широкий спектр досліджень.

1
Здоров'я # Всесвітній день медсестер
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.