Сьогодні оголосять торги по реконструкції стадіону "Авангард"

Сьогодні оголосять торги по реконструкції стадіону
0
1154
0
Сьогодні оголосять торги по реконструкції стадіону "Авангард"

Сьогодні управління капітального будівництва Рівного оголосить конкурс на виконавця робіт з реконструкції стадіону «Авангард». Про це на засіданні виконкому повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко. За його словами, загальна вартість реконструкції – 212 млн.грн. Роботи поділені на чотири черги. Про це повідомляє UA: Рівне.

Нагадаємо, що реконтрукція стадіону не може розпочатися вже більше року, хоча влада обіцяла вже давно приступити до виконання робіт. Однак тривалий час у чиновників не було завершено проекту реконструкції. Пізніше його довелось знову відправляти на коригування через підвищення зарплат будівельників. Крім того і за виділенння перший 20 мільйонів на реконструцію довелось голосувати двічі, після того як попереднє рішення скасували у судах

Втім ініціатива "За чесний тендер" зауважує, що початок робіт цьогоріч навряд чи буде:

- Опубліковане оголошення про тендер на реконструкцію стадіону "Авангард". Якщо все буде добре, то подача пропозицій триватиме до 14 вересня, а сам аукціон заплановано на 22 жовтня. Потім ще + 20 днів на підписання угоди, потім ще отримання дозволу, тобто навіть теоретично роботи не розпочнуться в 2018 році. Згідно з умовами тендеру завершені мають бути до 12 лютого 2021 року.
 
0
Політика Гроші # стадіон Авангард
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Читайте також
1304
Неприховано неконкурентні: фірми-сестри розігрували торги Рівненського ШЕУ
1
Читати далі
1125
Відомо хто реконструює рівненський стадіон "Авангард"
0
Читати далі
1540
3 фірми допущено до аукціону за реконструкцію рівненського "Авангарду"
3 фірми допущено до аукціону на тендері з реконструкції стадіону Авангард у Рівному.
0
Читати далі
1396
У рівненського стадіону "Авангард" новий директор
Сьогодні, 17 січня відповідно до розпорядження міського голови Рівного Володимира Хомка, новим директором комунального закладу стадіону «Авангард» Рівненської міської ради призначено Олександра Алембіту.
0
Читати далі
1452
У Рівному призначили нового директора стадіону "Авангард"
0
Читати далі
1737
Директор рівненського стадіону "Авангард" звільнився
Директор рівненського стадіону "Авангард" Валентин Воят звільнився. Відповідне розпорядження вже підписав міський голова Володимир Хомко.
0
Читати далі