Сполучені Штати передадуть Україні $55 млн для підтримки теплопостачання протягом зими

Сполучені Штати передадуть Україні $55 млн для підтримки теплопостачання протягом зими
0
89
0
Сполучені Штати передадуть Україні $55 млн для підтримки теплопостачання протягом зими
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) виділяє Україні 55 мільйонів доларів для підготовки до опалювального сезону.

Про це йдеться у пресрелізі USAID.

 

Ці гроші направлять на ремонт і технічне обслуговування труб та іншого обладнання, необхідного для опалення домівок, лікарень, шкіл і підприємств. Допомога стосуватиметься 7 мільйонів українців у 19 областях.

 

Крім того, USAID забезпечить генераторами електроенергії та альтернативними джерелами палива лікарні, центри для переселенців та притулки для соціально незахищених людей. Ця допомога буде націлена на Чернігівську, Київську, Миколаївську, Одеську, Запорізьку та Житомирську області.

 

55 мільйонів доларів передадуть Україні як доповнення до іншої допомоги енергетичному сектору, яку USAID надає з початку повномасштабної війни. Агентство вже надало труби та інші обладнання, щоб відновити опалення для 22 тисяч людей у Києві, чиє житло постраждало від обстрілів.

 

Допомога надається в межах проєкту USAID «Енергетична безпека». Ця програма розрахована на п'ять років і спрямована на допомогу Україні створити більш безпечний і прозорий енергосектор, який забезпечує надійне та доступне постачання енергії українцям та знижує залежність від російського газу та електроенергії.

 

 

Наразі у запасах України — майже 14 млрд кубів газу та 2,2 млн тонн вугілля. Ключове завдання для Міненергетики, Мінрозвитку громад та решти відповідальних органів на найближчі тижні — вийти на 100% готовності до опалювального сезону. На початок опалювального сезону заплановано накопичити 14,5-15 млрд кубів газу.


Крім того, уряд виділив областям 562 млн гривень на закупівлю дров. У Мінреінтеграції повідомляли, що дрова для обігріву безоплатно надаватимуть жителям особливо небезпечних територій, прилеглих до зон проведення бойових дій. Це стосується Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Чернігівської областей.

0
Економіка
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
45
На Рівненщині судитимуть трьох виправдовувачів «руського міру»
0
Читати далі
23
Дефіцит потужності електроенергії наразі збільшився до 30%
0
Читати далі
42
Яка мета поширення інформації про наступ білорусі
0
Читати далі
69
3 пожежі та 4 псевдозамінування сталося учора на Рівненщині
0
Читати далі
32
США планують оголосити про нову допомогу для української енергетики
0
Читати далі
46
12 порад, як максимально зберегти заряд смартфону в блекаут
0
Читати далі
218
У Рівненському районі в ДТП загинуло четверо людей
0
Читати далі
46
Інформація про нібито підготовку наступу Білорусі поширюється навмисно та вигідна росії
0
Читати далі
47
Рада міністрів ОБСЄ вперше збереться без участі представника росії
0
Читати далі