Косили траву, а накосили на автомобіль: Рівненський трест зеленого господарства купує новенький Hyundai

Косили траву, а накосили на автомобіль: Рівненський трест зеленого господарства купує новенький Hyundai
0
1745
0
Косили траву, а накосили на автомобіль: Рівненський трест зеленого господарства купує новенький Hyundai

Рівненські екоактивісти обурені роботою міського комунального підприєства "Трест зеленого господарства", яке займається доглядом за зеленими насадженням у місті. 

- У серпні оголосили тендер на купівлю новенького авто - Легковий автомобіль «Hyundai Elantra» (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-08-17-000514-a) Це, напевне, була найбільша потреба для зелентресту за близько 17 тис. доларів. І фахівець-водій знайшовся і фінансові можливості дозволяють, щоб возити «когось одного» на комунальній машині, - повідомляє громадське екологічне об'єднання Сад історій в Рівному. - Дерева поливати та впроваджувати систему захисту насаджень? Сайт створювати для інформування рівнян про ефективність використання підприємством грошей громади? Ні, ні та ні! 

Нагадаємо, що нещодавно у Рівному ухвалили рішення «Про впровадження якісного підходу до озеленення Рівного у 2018 році», яким передбачена розробка «Програми розвитку та збереження зелених зон міста на 2019-2029 роки», що має бути розглянута міськрадою до 30 жовтня 2018 року.   Підтримка цього рішення сприятиме впровадженню якісного підходу до озеленення міста, покращенню системи догляду за зеленими насадженнями та раціональному розподілу коштів міського бюджету на першочергові потреби зеленого господарства міста.

Проект рішення був винесений за результатами розгляду петиції «Змінити підхід до озеленення Рівного!», що набрала необхідну кількість голосів. Петиція була оформлена у вигляді проекту рішення, що дозволила їй відразу потрапити на розгляд Рівненської міської ради.

Координаторка громадської ініціативи з озеленення міста «Сад історій в Рівному» та представниця об’єднання громадських організацій «Рада реформ Рівного» Оксана Майборода наголосила на важливості прийняття рішення: «Для нас це рішення сигналізує про обраний напрямок до впровадження якісно нової системи управління у сфері озеленення. Далі — робота над розробкою Програми, її обговорення та прийняття. Ми вже готові співпрацювати у форматі робочої групи з управлінням ЖКГ та іншими заінтересованими сторонами, залучати досвідчених спеціалістів, щоб у Рівному була ефективна Програма озеленення», — зазначила активістка.

0
Гроші # Сад історій в Рівному
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
17
Рівнян запрошують на показ короткометражних фільмів
0
Читати далі
199
У Рівному стане світліше
0
Читати далі
30
Звітність операторів про покриття та проникнення інтернету в Україні стане публічною
0
Читати далі
63
Україна проводить більше тестів, ніж Польща
0
Читати далі
171
В Україні масово «поклали» сайти Нацполіції
0
Читати далі
274
Стовідсоткова готовність 11 об’єктів: на Рівненщині найвищі темпи «Великого будівництва»
0
Читати далі
2583
Опублікували новий рейтинг кандидатів в крісло мера Рівного: хто перемагає на місцевих виборах
1
Читати далі
654
Рівненщина – в топі найкращих областей в Україні
0
Читати далі
5886
«На Рівненській атомці відбувся викид шкідливих речовин»: на РАЕС спростували інформацію про аварію
1
Читати далі