Свавілля енергетиків чи наклеп на Рівнеобленерго?

Свавілля енергетиків чи наклеп на Рівнеобленерго?
0
1132
0
Свавілля енергетиків чи наклеп на Рівнеобленерго?

Йдеться про статтю у інтернет виданні Здолбунів ком від 02 січня, яка почалась зі слів "Новий рік для частини мешканців району розпочався з традиційного і нічим не вмотивованого виключення електроенергії... Сьогодні вранці, 01 січня 2018 року, Рівнеобленерго привітало жителів кількох сіл Здолбунівського району в оригінальний спосіб, вимкнувши електроенергію на 20 хвилин. Нагадали називається про своє існування, показали (у вихідний день, ледь не в Новорічну ніч) хто тут головний і від кого всі-всі напряму залежать."

«Розгромна» стаття про Рівнеобленерго виявилася ознакою повної непрофесійності, як зазначила помічник голови правління з внутрішніх та зовнішніх комунікацій ПрАТ "Рівнеобленерго" Алла Ліхачова в офіційній заяві:

Неперевірена інформація у інтернет виданні «Здолбунів.ком» виявилася мильною бульбашкою. Вже вкотре ПрАТ «Рівнеобленерго» звертається до журналістів з проханням перевіряти інформацію і звертатися за коментарем до енергетиків перед тим як друкувати дані із соцмереж або з джерел, що викликають сумнів.

Так у статті без авторства від 02.01.2018 було висунуто звинувачення у ніби то «невмотивованому відключенні електроенергії» з боку «Рівнеобленерго» у кількох селах Здолбунівського району 1 січня 2018 року. При цьому невідомий автор дозволяє собі вживання образливих епітетів, перекручування інформації та упереджене висвітлення теми.

Між тим, повідомляємо, що ПрАТ «Рівнеобленерго» не здійснювало жодних планових відключень 1 січня 2018 року, які невідомий автор назвав «привітанням в ориґінальний спосіб».

Насправді ж вимкнення електроенергії було здійснене на вимогу чергового ДСНС України в Рівненській області для гасіння пожежі у с. Здовбиця.

Повідомляємо, що о 9.02 1 січня було відключено повітряну лінію 10 кВ – 83/16 «Рибгосп», до якої заживлені мешканці сіл Ільпінь, Богдашів та частково Здовбиця.

Вже о 9.21 електропостачання було відновлене згідно з дозволом чергового ДСНС.

Використовуючи лексику «Здолбунів.ком» зауважимо: невже читачі цього видання і в подальшому будуть терпіти таку зневагу до себе і читати неперевірену інформацію у медіа, що боїться оприлюднити імена авторів статей?

Зважаючи на це, вважаємо зайвим коментувати решту неправдивих даних про ПрАТ «Рівнеобленерго», висвітлених у статті.

Водночас, завжди відкриті для ЗМІ та готові надавати інформацію щодо тієї чи іншої конкретної ситуації, пов’язаної з електропостачанням у Рівненській області.

0
# Рівненщина # Рівнеобленерго
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
50
Рятувальники Рівненщини отримали три нових автомобілі
0
Читати далі
189
Поліції дозволили штрафувати «євробляхерів»
0
Читати далі
139
Відомо, хто проходить в Рівнеоблраду
0
Читати далі
102
В Україні зафіксована найбільша добова кількість COVID-інфікованих з початку пандемії
0
Читати далі
150
На Рівненщині занедбаний будинок культури перетворили на сучасну школу
0
Читати далі
636
З понеділка Рівне – в «червоній» зоні: що дозволено, а що буде під забороною
0
Читати далі
161
Уряд підвищив виплати сімейним лікарям
0
Читати далі
148
Рівненський «Авангард» тепер коштуватиме понад 500 мільйонів
0
Читати далі
285
Два міста та шість районів Рівненщини з понеділка в «червоній» зоні
0
Читати далі