Так тікав, що зламав ногу: на Рівненщині затримали крадія (ФОТО)

Так тікав, що зламав ногу: на Рівненщині затримали крадія (ФОТО)
3
Так тікав, що зламав ногу: на Рівненщині затримали крадія (ФОТО)

Інцидент трапився у Володимирці на Рівненщині. Раніше судимий за крадіжки 60-річний житель села Рудка вирішив взятись за старе і почав грабувати місцеві магазини.

12 травня близько опівночі він зламав замок та пробрався до торгового закладу. Саме в цей час неподалік був екіпаж патрульних. Вони помітили крадія, коли той саме виходив з магазину. Побачивши копів чоловік намагався втекти, але через алкогольне сп’яніння впав з порогу і зламав ногу.

Виявилось, що вилазку до цього магазину чоловік зробив вже втретє, а перед цим побував у торгових закладах сіл Більська Воля та Берестівка. Крав здебільшого харчі та алкоголь.

За фактом крадіжки у поліції розпочали досудове розслідування. Проводиться товарознавча експертиза, аби встановити загальну вартість завданих збитків.

Чоловіку повідомили про підозру, за скоєне йому загрожує до шести років тюрми. Але поки що його відправили до лікарні, аби його оглянули медики, розповіли у пресслужбі Нацполіції Рівненської області.

Читайте також: За добу в Україні додалось майже півтисячі хворих на Сovid-19

Читайте також: Відучора на Рівненщині п'ять нових хворих на COVID-19

Читайте також: Сьогодні на Рівненщину їде Міністр

3
Кримінал
Найцікавіші матеріали
10-денні пошуки хлопчика з Рівненщини завершено: рятувальники витягнули з води тіло
0
Читати далі
На Рівненщині на підприємстві працівник вчинив смертельний наїзд на колегу
0
Читати далі
Україна офіційно запускає Спецтрибунал для Путіна та його генералів
0
Читати далі
У росії готують закон, який дозволяє використовувати армію для захисту росіян у разі їхнього арешту за кордоном
0
Читати далі
Рівненський спідвеїст Роман Капустін виграв етап Кубка МАСЕС у Польщі
0
Читати далі
Із спортсменів РФ та Білорусі зняли санкції у водних видах спорту
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП постраждала малолітня дитина
0
Читати далі
Майже 11 тисяч разів РФ порушила режим припинення вогню під час Великодня
0
Читати далі
Дефіцит бюджету РФ перевищив річний план
0
Читати далі