«Теплі кредити» на Рівненщині співфінансують в ОТГ

«Теплі кредити» на Рівненщині співфінансують в ОТГ
0
291
0
«Теплі кредити» на Рівненщині співфінансують в ОТГ

П’ять об’єднаних територіальних громад вирішили надавати співфінансування «теплих кредитів», а саме: Висоцька, Привільненська, Миляцька, Смизька та Тараканівська, розповідають у пресслужбі Рівненської ОДА.

Цього року на «теплі кредити» для людей з обласного бюджету виділили понад 5,5 мільйонів гривень. Спеціальну обласну програму розробили фахівці обласного департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності. Згідно неї позичальникам компенсують 15 % річних за кредитами на придбання котлів на альтернативному паливі, енергозберігаючого обладнання та матеріалів.

На сьогодні такою підтримкою скористалися понад 8 000 позичальників. Їм частково компенсували ставки за банківськими позиками.

Місцеві програми з відшкодування відсотків за «теплими» кредитами розроблені в 12 районах, двох містах, а також п’ятьох ОТГ.

Крім того, цього року на утеплення свого житла вперше фінансову підтримку від області отримали ОСББ. Нею поки скористалися 5 об’єднань, втім, на черзі – ще 10. Аналогічну підтримку мають ОСББ й в окремих районах, містах та ОТГ.

Аби скористатися «теплими» кредитами, необхідно звернутися до ПАТ АБ «Укргазбанк», АТ «Ощадбанк» або АТ КБ ПриватБанк.

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: