Тренерка рівненської ДЮСШ № 5 стала найкращим знавцем боротьби

Тренерка рівненської ДЮСШ № 5 стала найкращим знавцем боротьби
0
Тренерка рівненської ДЮСШ № 5 стала найкращим знавцем боротьби

Завершився V тур інтелектуального конкурсу «Спортерудит». Цього разу для всіх бажаючих була запропонована олімпійська вікторина, темою якої стала «Боротьба». Згідно правил, конкурсанти надсилали відповіді на сторінку «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбук.

Слід відмітити, що учасники конкурсу виявилися напрочуд ерудованими в питаннях боротьби. Адже двоє з них, Тетяна Яковець та Петро Нагорний, вперше за час проведення інтелектуального конкурсу «Спортерудит», надали всі правильні відповіді – 55 «!!!»Проте, переможцем визначено Тетяну. Адже, відповідно до положення, якщо у двох і більше учасників буде однакова кількість правильних відповідей, перевага надається тому, хто надав відповідь раніше.

Отож, вітаємо з перемогою рівнянку, майстра спорту України з вільної боротьби, тренерку рівненської ДЮСШ № 5 Тетяну Яковець. На неї чекає приз – енциклопедія «Боротьба» від Відділення НОК України в Рівненській області. До речі, переможниця є активним учасником обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона».

Наступний тур конкурсу «Спортерудит» стартує 20 травня, а його темою буде «Ребуси. Види спорту».

Не втрачайте свій шанс – долучайтесь!

Читайте також:

Читайте також:

Читайте також:

0
Суспільство Спорт
Найцікавіші матеріали
На півночі Рівненщини мати задушила новонароджену дитину
0
Читати далі
Один рік за ґратами отримав рівнянин за знущання над дружиною
0
Читати далі
В автопригоді біля Рівного розбився мотоцикліст
0
Читати далі
СБУ викрила адміністратора групи, який зривав мобілізацію на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі поліцейські встановлюють особу загиблого у ДТП чоловіка
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка зловили під час «миття» бурштину
0
Читати далі
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі