Три рівнянки стали чемпіонками України з боксу [+ВІДЕО]

0
351
0

Вчора у РІвному фінішував Чемпіонат України з боксу серед жінок. Змагання відбувалися в МПК "Текстильник".

Титул здобули Іванна Крупеня (54 кг), Олександра Малєванець (57 кг) та Катерина Кужель (81 кг).

Іванна Крупеня у фіналі перемогла киянку Сніжану Холодкову, Олександра Малєванець була сильнішою за Катерину Рогову з Чернігова, а Катерина Кужель перемогла столичну боксерку Тетяну Шевченко.

Рівне вперше приймало жіночі змагання з боксу такого рівня

Всього до нашого міста приїхали 241 боксерка з усієї України. Рівненщину на турнірі представляло 17 спортсменок.

Чемпіонат України з боксу у Рівному проходив за підтримки депутата Рівненської міськради Олександра Нестерука.

Запис онлайн-трансляції фінальних боїв на телеканалі "Рівне 1".

0
Спорт # Рівне # Чемпіонат України # Олександр Нестерук # бокс # Іванна Крупеня # Катерина Кужель # Олександра Малєванець
Визначились кращі легкоатлети Рівного
16-17 травня 2018 року відбувся Чемпіонат Рівного з легкої атлетики 2018 року.
0
111
Поляк виграв рівненський півфінал Чемпіонат Європи зі спідвею
З військовим оркестром, феєрверками, гуркотом коліс, неприхованими емоціями, жагою перемоги, падіннями і поверненням на доріжку пройшов у Рівному півфінал чемпіонату Європи серед юніорів зі спідвею.